خرید از چین با کمترین هزینه(خرید از علی‌ بابا و ...) تحویل در ایران

تماس بگیرید!

چین، بزرگ‌ترین تولیدکننده و صادرکننده جهان است و در تأمین ماشین‌آلات و محصولات موردنیاز کسب‌وکارهای کوچک و متوسط (SME) نقش عمده‌ای در سراسر جهان به عهده دارد. از آلمان و هلند تا کره جنوبی و آمریکا جزو بزرگ‌ترین واردکنندگان کالا از چین هستند. قیمت پایین محصولات چینی و گسترش تجارت الکترونیک باعث شده خرید از علی‌بابا (Alibaba) و مید این چاینا (made in china) و در نتیجه خرید از چین، افزایش پیدا کند و سهم عمده‌ای از واردات کشورهای درحال‌توسعه توسط این کشور تأمین شود. سابقه تاریخی رابطه تجاری ایران و چین به جاده ابریشم گره می‌خورد و حالا بیشتر و سریع‌تر از همیشه، در حال گسترش است.

از آنجایی که خرید برای صاحبان کسب‌وکارهای کوچک ایرانی‌ها از سایت‌هایی مانند علی‌بابا و made in china به‌آسانی انجام نمی‌شد، خرید از کشور چین و خرید از سایت‌های چینی یکی از بسترهای جدید تجارت با چین است. عمده مراودات تجاری تا پیش ‌از این منوط به سفر به این کشور و ارتباط حضوری بود، اما با وجود شرکت‌های بازرگانی مانند شرکت بازرگانی سپاهان همراه که ارائه کننده خدمات خرید از کشور چین و دیگر خدمات بازرگانی، این مراودات به ویژه در حوزه واردات کالا ساده‌تر از همیشه شده است.

برای خرید از علی‌بابا و سایت‌های چینی با ما تماس بگیرید!

خرید کالا از چین و ارسال به ایران

خرید از کشور چین و ارسال به ایران

راه‌های زیادی برای خرید از کشور چین وجود دارد، امّا به دلیل تغییرات مداوم نرخ‌های تعرفه‌ای و قوانین گمرکی، ارسال این محصولات به ایران چم و خم‌هایی دارد که باید با راه و چاه‌های مسیر آشنا باشید. در این مورد می‌توانید از خدمات مشاور ما در این روند بهره ببرید؛ این همراهی از زمان انتخاب محصول و تأمین‌کننده، در زمان حمل‌ونقل و ترخیص کالا و همچنین در امورگمرکی ادامه دارد.

چگونه تولیدکنندگان خوب چینی را پیدا کنیم؟

تولیدکنندگان چینی نزدیک به ۳۰ درصد ارزش کل تولیدات کارخانه‌ای جهان را در اختیار دارند. این به معنی گستردگی محصولات و برندهای مختلف این کشور در همه حوزه‌هاست. حتی برندهای مطرح و غیرچینی هم در این کشور خط تولید دارند. امکان دارد این گستردگی نگرانی‌هایی را برای خریداران ایجاد کند؛ برای مثال شاید درگیر این باشند که کدام شرکت را برای خرید انتخاب کنیم؟ برای افرادی که کمتر آشنا به چین و بازارهای آن هستند، درست مثل پیداکردن یک سوزن در انبار کاه است.

راه‌حل این کار اما ساده است: با یک آهن‌ربای بزرگ. سپاهان همراه می‌تواند آهن‌ربای شما باشد. اگر شما محصول خود را انتخاب کرده‌اید می‌توانید، با دریافت مشاوره از کارشناسان سپاهان همراه، محصول دلخواه و تأمین‌کننده متناسب با بودجه و کیفیت موردنظر خود را پیدا کنید. البته همیشه می‌توان در نمایشگاه‌های بین‌المللی حوزه‌های مختلف در ایران و دیگر کشورها حضور یافت و با محصولات و شرکت‌های متفاوت نیز از نزدیک آشنا شد.

برای خرید از علی بابا و سایر سایت‌های چینی فرم زیر را پر کنید!

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

چگونه تولیدکنندگان خوب چینی را پیدا کنیم؟

تولیدکنندگان چینی نزدیک به ۳۰ درصد ارزش کل تولیدات کارخانه‌ای جهان را در اختیار دارند. این به معنی گستردگی محصولات و برندهای مختلف این کشور در همه حوزه‌هاست. حتی برندهای مطرح و غیرچینی هم در این کشور خط تولید دارند. امکان دارد این گستردگی نگرانی‌هایی را برای خریداران ایجاد کند؛ برای مثال شاید درگیر این باشند که کدام شرکت را برای خرید انتخاب کنیم؟ برای افرادی که کمتر آشنا به چین و بازارهای آن هستند، درست مثل پیداکردن یک سوزن در انبار کاه است.

راه‌حل این کار اما ساده است: با یک آهن‌ربای بزرگ. سپاهان همراه می‌تواند آهن‌ربای شما باشد. اگر شما محصول خود را انتخاب کرده‌اید می‌توانید، با دریافت مشاوره از کارشناسان سپاهان همراه، محصول دلخواه و تأمین‌کننده متناسب با بودجه و کیفیت موردنظر خود را پیدا کنید. البته همیشه می‌توان در نمایشگاه‌های بین‌المللی حوزه‌های مختلف در ایران و دیگر کشورها حضور یافت و با محصولات و شرکت‌های متفاوت نیز از نزدیک آشنا شد.

چطور هزینه بهای کالا را پرداخت کنیم؟

چین بزرگ‌ترین مبدأ واردات به ایران است و تنها در سال ۹۸ واردات ایران از چین در حدود ۱۱ میلیارد دلار بودبا وجود اعمال تحریم‌های بانکی، صرافی‌ها نقش پررنگ‌تری در تبادلات مالی بین ایران و دیگر کشورها ایفا می‌کننددر سال‌های گذشته حجم بالایی از تبادلات بانکی کسب‌وکارهای کوچک و متوسط به این روش انجام می‌شوداز سوی دیگر با قدرت گرفتن یوان در بازارهای مالی، بخش قابل‌توجهی از تبادلات، حالا از دلار به‌سوی یوان رفته‌اند.

 

چطور از کیفیت و اصالت کالا مطمئن شویم؟

در بازاری به بزرگی بازار چین اطمینان از کیفیت و اصالت محصول امری ضروری است. همچنین باید در نظر داشت که تأمین‌کننده کالا واسطه و دلال است یا تولیدکننده اصلی؛ چنین تفاوتی می‌تواند حاشیه سود را به میزان قابل‌توجهی تغییر دهد. در سپاهان همراه این روند تسهیل شده است و همکاران ما در کشور چین وظیفه بازرسی حضوری از تأمین‌کننده و ادعای صحت عملکرد شرکت مبدأ را به عهده می‌گیرند. علاوه بر این پس از منبع یابی انتخاب تامین‌کننده مورد اعتماد برای خرید کالا، سفارش‌ها را به روش کمی و کیفی می‌توان بازرسی کرد که سپاهان همراه در این امر نیز کنار شما خواهد بود.

نحوه ارسال کالا از چین به ایران

نحوه ارسال کالا از چین به ایران

کالای خریداری شده، بسته به نوع و حجم آن می‌تواند از روش‌های متفاوتی به دست خریدار برسد. حمل هوایی و حمل دریایی دو روش کلی این نوع باربری هستند. در روش هوایی سرعت ارسال کالا بسیار بیشتر است و طی یک هفته تا یک ماه کاری انجام می‌شود. همکاری ما با خطوط هوایی بین‌المللی در شهرهای گوانجو و دبی توانسته است سرعت حمل‌ونقل هوایی را به میزان قابل‌توجهی کاهش دهد.

روش ترخیص گمرکی کالای خریداری شده از چین

از ثبت سفارش کالا در سامانه آنلاین گمرک تا ترخیص آن مراحل متعددی وجود داردبه‌واسطه الکترونیکی شدن سامانه گمرکی، فرایند ترخیص کم زحمت‌تر و به مراتب دقیق‌تر از قبل شده استالبته این مراحل، هنوز می‌تواند پیچیدگی‌هایی تخصصی داشته باشد که کار ترخیص را برای افراد غیرمتخصص، سخت کندبه همین خاطر شرکت بازرگانی سپاهان همراه با بهره‌گیری از کادر تخصصی در امر ترخیص کالا، خدماتی ارائه می‌کند که می‌تواند امور گمرکی را برای فعالان بازار تسهیل کند.

محاسبه قیمت تمام شده برای فروش

بسته به حجم، وزن و نوع کالای وارداتی، هزینه نهایی برای خریدار می‌تواند بسیار متفاوت باشدانتخاب روش حمل‌ونقل هم فاکتور دیگری است که تأثیر قابل‌توجهی در هزینه نهایی کالا داردفاکتور نهایی نیز تعرفه کالای خریداری شده بر اساس قوانین گمرک جمهوری اسلامی استهمه این موارد بسته به حجم و نوع کالا و زمان موردنظر مشتری، مجموعه‌ای از عوامل تأمین‌کننده در قیمت نهایی خواهد بود.

طبیعتاً هزینه‌‌های مازاد خرید کالاهای خاص، نسبت به کالاهای رایج بیشتر خواهد بودقیمت تمام شده کالای وارداتی از چین را می‌توان به چند بخش اصلی تقسیم کرد؛

• قیمت کالا در مبدأ به یوان

• هزینه ارسال و کارمزد و تعرفه گمرکی

روش‌های ارسال کالا از چین به ایران و زمان تحویل به دست مشتری

روش‌ حمل هوایی بسیار سریع‌تر از حمل دریایی است. با حمل سریع هوایی برخی مواقع طی یک هفته، کالا به دست مشتری می‌رسد. از سوی دیگر روش حمل دریایی که عموماً برای سفارش‌هایی با حجم و وزن بالا استفاده می‌شود، می‌تواند تا چند ماه هم طول بکشد.

در حوزه حمل‌ونقل هوایی شرکت سپاهان همراه به انتخاب مشتریان به سه روش خدمات می‌دهد:

 • روش اول دریافت کالا از مبدأ، توزیع و تحویل آن به دست مشتری است.
 • روش‌ دیگر مشتری می‌تواند انتخاب کند که کالا از فرودگاه به فرودگاه ارسال شود، یا اینکه کالا از فرستنده در مبدأ دریافت و در فرودگاه امام خمینی (ره) تحویل مشتری شود.
 • در روش حمل‌ونقل دریایی نیز محصول می‌تواند هم به مقصد گمرک شهیدرجایی بندرعباس هم به مقصد درب شرکت یا منزل مشتری تحویل شود. درعین‌حال سفارش‌های مختلف می‌توانند از کانتینرهای اجاره‌ای، چارتری و اشتراکی استفاده کنند که می‌تواند روی تحویل سالم کالا و هزینه بار تأثیر بگذارد.
روش‌های ارسال کالا از چین به ایران و زمان تحویل به دست مشتری

راهنمای روش‌های خرید از چین

اگرچه بسیاری از ‌سایت‌های اینترنتی فروش چینی می‌توانند گزینه جذابی برای خرید کالا از چین باشند، ولی در بسیاری موارد یک تولیدکننده مشخص گزینه مناسب‌تری برای تجارت و کسب‌وکار به‌حساب می‌آید. این اتفاق زمانی روی حاشیه سود اثرگذارتر است که شما محصول تخصصی خود را پیدا کرده و با یک یا چند تأمین‌کننده به‌صورت مداوم همکاری کنید. در مواردی ممکن است که کالای موردنظر شما توسط عده دیگری از مشتریان سپاهان همراه درخواست شود. این حالت مزیت‌های دیگری ایجاد کرده که می‌تواند حاشیه سود شما را بیشتر و حتی زمان تحویل کالا به دست شما را کوتاه‌تر کند. درعین‌حال همیشه می‌توان برای شروع کار روی سایت‌هایی مثل علی‌بابا و made in china  حساب کرد.

خرید از علی‌بابا و علی اکسپرس

اگر شما یک کسب‌وکار کوچک یا متوسط (SME) دارید و به دنبال دستگاه یا محصولی هستید، خرید از علی بابا همان چیزی است که شما می‌خواهید. بسیاری از دستگاه‌های خط تولید، تجهیزات و ماشین‌آلات صنعتی جدید و قدیمی در این وبسایت عرضه می‌شود. در حقیقت وب‌سایت علی‌بابا(alibaba.com) یک رابط بین دو کسب‌وکار است و مناسب استفاده مشتری نهایی (End User) نیست. این سایت برای خرید عمده کالاها یا تجهیزات و ماشین‌آلات صنعتی، بهداشتی، برق و الکترونیک، کشاورزی و … مناسب است.

از سوی دیگر علی‌اکسپرس همان‌طور که گفته شد زیرمجموعه خرده‌فروشی علی‌بابا است. علی‌رغم ادعای بسیاری از وب‌سایت‌ها علی اکسپرس (aliexpress.com) امکان فروش مستقیم به ایران را ندارد و باید از طریق واسط‌هایی، خرید از کشور چین یا کشورهای دیگری انجام شود و سپس به ایران ارسال شود.

چگونگی عملکرد وب سایت علی بابا

برای فعالیت به عنوان فروشنده در علی بابا اول از همه باید یک پیشخوان ایجاد شود تا محصولات مورد نظر در آنجا قرار گیرد. علی بابا دارای طیف وسیعی از دسته‌ بندی محصولات از پوشاک، پارچه و لوازم جانبی تا ماشین‌آلات، قطعات صنعتی و ابزار را شامل می‌شود. بنابراین می‌توان گفت شما صاحب هر کسب ‌وکاری که باشید قادر هستید محصولاتتان را از این طریق به فروش رسانید.

اما اگر به عنوان خریدار به این سایت سر می‌زنید، روند خرید کاملا متفاوت است. پیش از هر چیز شما باید کالای مدنظرتان را از طریق منوی جستجو و یا دسته‌بندی‌های موجود در سایت بیابید. به احتمال فراوان، فروشندگان گوناگونی برای آن کالا وجود دارد. اما سؤالی که مطرح می‌شود این است که کدام فروشنده بهتر است؟ برای انتخاب صحیح فروشندۀ برتر، بهترین راه گفتگو با هر یک از آن‌ها و توجه به نحوۀ برخورد، پاسخگویی و قیمت پیشنهادی است. همچنین علاوه بر مکالمۀ مستقیم، می‌توانید نظرات سایر کاربران و ستاره‌هایی که به فروشنده ی مذکور تعلق گرفته است را نیز در نظر بگیرید.

انواع عرضه کنندگان در سایت علی‌بابا

 • تامین کنندگان طلایی
 • تامین کنندگان غیر طلایی

یک تامین کننده طلایی برای افزایش رتبه، خدمات بازاریابی و غیره، حق بیمه می‌پردازد و علی بابا برخی از تأیید اعتبار محدود این تأمین کنندگان را تعیین می‌کند. اما این به این معنی نیست که تأمین کننده لزوماً از محصولات با کیفیتی استفاده می‌کند ولی نشان می دهد که این فروشنده یک فروشنده ی مشروع است.در حال حاضر، سه سطح عضویت طلایی مختلف در علی بابا وجود دارد:

 •  پایه(Basic)
 •  استاندارد(Standard)
 •  ویژه(Premium)

هر یک از این سطوح، صفحه وب شخصی خود را به اعضا ارائه می‌دهند. اولویت‌بندی در نتایج جستجوی آنها ارسال محصولات نامحدود (در عضویت رایگان سقف ۵۰ عدد برای این مورد در نظر گرفته شده است) و امکان استعلام درخواست‌های خرید. علاوه بر این، هر سطح به ویترین محصولات دسترسی دارد که طبق گفته علی بابا می‌تواند بازدید محصول را تا ۱۰۰ برابر افزایش دهد.

همانطور که انتظار آن نیز می‌رود، افراد دارای عضویت ویژه مزایای خاصی دریافت می‌کنند. برای مثال جایگاه محصولات درجه یک، ۲۸ ویترین محصول (این عدد برای اعضای استاندارد و پایه به ترتیب برابر با ۱۲ و ۵ می‌باشد) و حتی خدمات مشتری شخصی سازی شده توسط خودشان.

پیوستن به پلتفرم علی بابا رایگان است، اما برای کسانی که علاقه مند هستند که از تمام امکاناتی که این پلتفرم ارائه می‌دهد به خصوص پایگاه مشتری و عملکرد سایت استفاده کنند، ممکن است عضویت

آموزش گام به گام فرایند خرید از علی بابا

۱. ساخت یک اکانت در علی‌بابا

برای ساخت و پیکربندی اکانت، شما باید در مرحله اول در علی‌بابا ثبت‌نام کنید. برای این کار به یک نام کاربری و یک رمز عبور نیاز دارید. به عنوان یک شرکت تجارت الکترونیک چینی اما جهانی، رابط کاربری علی‌بابا به صورت پیش‌ فرض به زبان انگلیسی تنظیم شده است. اما برای دسترسی راحتتر کاربران، امکان تغییر زبان به زبان دلخواه هم فراهم است.

 

خرید مستقیم از سایت های چینی از جمله علی بابا
کسب اطلاعات کافی در مورد علی‌بابا

۲. کسب اطلاعات کافی در مورد علی‌بابا

زمانی که خریدار تصمیم می‌گیرد که خرید خود را از طریق علی‌بابا انجام دهد باید یک تامین‌کنندۀ قابل اعتماد را از طریق جست و جو در این فروشگاه انتخاب کند. خریداران در ابتدا باید نوع تامین‌کننده مناسب با کسب و کار خود را تعیین کنند. تامین‌کنندگان به دو صورت در علی‌بابا دیده می‌شوند:

• کارخانه: این نوع تامین‌کننده درواقع تولیدکننده واقعی است و تیم فروش او با خریداران در علی‌بابا ارتباط برقرار می‌کنند.

• شرکت بازرگانی: این نوع تامین‌کننده واسطه‌ای است که محصولات را از کارخانه تهیه می‌کند و سپس در اختیار خریدار می‌گذارد.

۳. جست و جوی هوشمندانه

پس از ورود به سایت از طریق اکانت خود، می‌توانید محصول مورد نظرتان را از روش‌های مختلفی جستجو کنید. به طور مثال با استفاده از وارد کردن کلمات کلیدی مرتبط با محصول و یا با استفاده از سایر گزینه هایی که این وب سایت در اختیار شما قرار می دهد.  بهتر است که در مورد شرایطی که باعث موفقیت جست و جوی شما می‌شوند اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید. برای مثال می‌توانید “علی بابا چیت شیت” را گوگل کنید. برای این منظور از گوگل ترندز (google trends) برای کسب اطلاعات در مورد حجم جست‌و‌جو و میزان علاقه ی مردم استفاده نمایید. این ابزار به کارآفرینان کمک می‌کند تا یک کسب و کار موفق را ایجاد کنند. همچنین انجام تحقیقات بازار با گروه‌های مختلف از مخاطبان هدف، توصیه‌شده‌ترین روش است.

 

پاسخ‌های مردم به تعیین میزان موفقیت ایده کسب و کار کمک می‌کند. جهت مقایسه تولیدکنندگان، علاوه بر بررسی نشان اطمینان هر یک از آنها، می‌توانید از طریق ارسال درخواست نقل قول نیازهای منبع مورد نیازتان را مشخص کنید. آیتم هایی که باید مدنظر قرار دهید:

قیمت محصول

اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که باید هنگام خرید از علی‌بابا در نظر بگیرید قیمت محصول و گزینه تحویل روی عرشه کشتی (FOB) است و به این معنی است که فروشنده، بار را بدون هزینه به بندر منتقل می‌کند و خریدار فقط باید هزینه حمل و نقل را از بندر مبدا تا بندر مقصد پرداخت کند.

حداقل مقدار سفارش

حداقل مقدار سفارش به معنای حداقل مقدار سفارشی است که یک تامین‌کننده در علی‌بابا مایل به تحویل آن استاین مقدار قابل مذاکره است و برای هر کالایی متفاوت است.

شرایط پرداخت

پس از مذاکره بر سر حداقل مقدار سفارش و قیمت محصول مهم‌ترین مساله انتخاب روش پرداخت استخریداران باید تمام جزئیات مربوط به روش‌های پرداخت و پرخطر بودن یا نبودن آن‌ها را بدانند.

شرایط گوناگون پرداخت با شرکت علی بابا

شرایط پرداخت به علی بابا به چند آیتم، قابل تقسیم‌بندی است:

 • انتقال بانکی

  این یکی از گزینه‌های پرخطر برای خریدار است و پیش‌پرداخت به تامین‌کننده از طریق انتقال بانکی صورت می‌گیرددر هنگام معامله با یک تامین‌کننده جدید یا ناشناخته در علی‌بابا بهتر است که به سراغ این روش نروید.

 • اعتبارنامه

  این روش پرداخت پیچیده اما نسبتا ایمن استاعتبارنامه می‌تواند هم از طرف خریدار و هم از طرف تامین‌کننده انتخاب شود و برای سفارشات کلان بیش از ۲۰۰۰۰ دلار بسیار مناسب است.

 • وسترن یونیون

  این روش پرداخت بسیار بسیار خطرناک است و به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود، مگر اینکه پرداخت به درستی توسط سند تضمینی محافظت شودبه یاد داشته باشید که این روش پرداخت هنگام خرید از علی‌بابا تنها زمانی استفاده شود که از یک فروشنده بسیار معتبر و قابل اعتماد خرید می‌کنید.

 • پی‌پال

  این روش یکی از گزینه‌های بسیار محبوب است که توسط اکثر خریداران بین‌المللی علی‌بابا استفاده می‌شود، زیرا تقریبا بی‌خطر استبا این حال این روش دارای برخی معایب از قبیل مالیات زیاد است و همچنین در تمام کشورهای جهان قابل استفاده نیست.

 • سند تضمینی

  این سرویس برای مشتریان علی‌بابا امین است زیرا در سطح بسیار بالایی از خریدار محافظت می‌کندپرداختی که توسط شخص ثالث انجام می‌شود و پس از تایید نهایی خریدار پس از تحویل به تامین‌کننده منتقل می‌شود.

شرایط پرداخت پول یه علی بابا
خرید از مید این چاینا «Made in china»

خرید از مید این چاینا «Made in china»

«مید این چاینا» وب‌سایت دیگری است که در زمینه عمده‌فروشی و B2B فعالیت می‌کند. تمرکز این ‌سایت بر صادرات تولیدکنندگان چینی به کشورهای اروپایی و آمریکا است. اگر ‌سایت علی‌بابا توانسته در ژاپن حضور خوبی داشته باشد، (Made in china) توانسته در انگلیس و اتحادیه اروپا خود را به‌عنوان یک پلتفرم فروش B2B اثبات کند. دامنه محصولات این وب‌سایت بسیار شبیه به علی‌بابا است، با این تفاوت که در «مید این چاینا» اطلاعات کاملتری در مورد محصولات و سخت‌افزارهای عرضه شده، ارائه می‌کند. کاتالوگ و اطلاعات فنی که در این پلتفرم روی محصولات مشاهده می‌کنیم، امکان انتخاب محصول بهتر را برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط فراهم کرده است.

بررسی نهایی کیفیت کالا

آخرین گامی که قبل از نهایی کردن ثبت سفارش کالا باید انجام شود، اطمینان حاصل کردن از کیفیت محموله پیش از تحویل گرفتن آن است. پس از رسیدگی به مراحل خرید از علی‌بابا و حمل و نقل چالش‌برانگیز، خریدار باید کیفیت محصول را بررسی کند تا در آینده مشکلی برایش رخ ندهد. خریداران بین‌المللی که کالاهایی را از چین یا سایر کشورها وارد می‌کنند، معمولا نمی‌توانند محموله را مورد بازرسی قرار دهند. بنابراین آن‌‌ها باید یک شرکت ثالث را به این منظور استخدام کنند. در این مرحله شرکت‌هایی همچون سپاهان همراه می‌توانند شما را در این زمینه (خرید از علی‌بابا و دیگر سایت‌های چینی) یاری دهند و دغدغه و نگرانی های موجود را با بازرسی کالا از بین ببرند. سپاهان همراه با در اختیار داشتن نیروهای کارآزموده و توانمند در چین، فرایند خرید، حمل و ترخیص کالاهای خریداری شده ی شما را به طور کامل انجام می‌دهد.

خدمات سپاهان همراه در زمینه خرید از کشور چین

سپاهان همراه در زمینه واردات از چین، خرید از علی‌بابا و سایت‌های چینی خدمات متنوعی ارائه می‌دهد؛ این خدمات از لحظه آغاز خرید تا انجام کار و تحویل به خریدار بی‌وقفه ادامه دارد. سپاهان همراه خرید و سفارش کالا از چین را به‌عنوان یک تسهیل‌گر و مشاور بسیار ساده‌تر، مطمئن‌تر و سریع‌تر کرده است. این شرکت خریدهای خرد و کلان از کشور چین را برای ایرانی‌ها با بهترین کیفیت در کمترین زمان و با قیمت مناسب و ارتباط با تامین‌کننده اصلی برای علاقه‌مندان تجارت با چین انجام می‌دهد.

3.7/5 - (36 امتیاز)

48 پاسخ

 1. خیلی ممنون بابت مطلب خوبتان
  یک سوال ایا شما از شنزن هم اگر بخواهیم برایمان خرید می‌کنید؟

 2. سلام و خسته نباشید من مادربورد گوشی موبایل نوکیا رو میخام که فقط توی سایت علی اکسپرس موجود هست آیا امکان خرید توسط شما وجود داره؟

   1. سلام وقت بخیر،قصد خرید اجناسی(زیورالات) از علی بابا داشتم،چطور میتونم از کمکتون برای خرید و ارسال به ایران استفاده کنم

 3. سلام و عرض ادب.تعدادی دستگاه ماینر به جز بیت کوین میخواستم.تو سایت علی بابا موجوده و قیمت زده و موجود داره .ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
  با سپاس

  1. سلام بله خرید کالا بصورت تکی و به عنوان سمپل یا نمونه وجود دارد برای اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان ما به شماره ۰۲۱۶۲۰۱۵۲۵۲ تماس بگیرید.

 4. سلام. ضمن سپاس از اطلاعات کاربردی خوبتون، لطفا بفرمائید نقش شما بعنوان سورسینگ چیست و چگونه است؟ هزینه انجام خدمات سورسینگ شما چه اندازه است و چگونه دریافت می شود؟ ممنون

  1. سلام
   شرکت ما برای منبع یابی خدمات گسترده ای ارائه می دهد، شما با داشتن تنها عکس و مارک و مدل کالا میتوانید به راحتی کالای مورد نظر را بوسیله کارشناسان مجرب ما خریداری نمایید و همچنین اگر لینکی از کالا در سایت هایی نظیر علی بابا، made in china و.. دارید می توانید در اختیار ما قرار دهید و از خریدی مطمئن استفاده نمایید.
   هزینه انجام سورسینگ بستگی به ارزش کالای شما دارد و چیزی در حدود 3 تا 5% ارزش کالای شما است.این هزینه قبل از رسیدن کالا به ایران از شما اخذ میگردد.

 5. سلام وقتتون بخیر
  ما میخوایم از چین محصولات روشنایی وارد کنیم (به صورت skd)
  ایا در مورد خرید و واردات ان میتوانید کمک کنید؟

 6. سلام من میخوام یک نوع آجیل از سایت علی بابا به وزن حداقل یک تن خرید کنم. میتونم از کمک شما استفاده کنم؟

  1. سلام، به‌دلیل اینکه شرکت سپاهان همراه مجوز واردات مواد غدایی را ندارد امکان واردات به ایران وجود ندارد. البته برای خرید آجیل از سایت علی بابا مشکلی وجود ندارد و می‌توانیم برایتان بخریم.

 7. سلام من می خوام یک تجهیز صنعتی برای خودم وارد کنم قیمت اون توی سایت علی بابا حدود 22000 دلاره می خوام بدونم هزینه تمام شده آن برای من (تحویل در بندر یا تحویل در تهران) چقدر تموم میشه
  با تشکر

 8. مرسی از مقاله خوبتون، من از علی بابا زیاد دارم و باهاتون خریدشو انجام دادم و امیدوارم که به موقع برسه

  1. سلام چند سئوال داشتم

   1 . برای خرید لوازم برقی آرایشی شامل ( سشوار . اتو مو . ریش تراش و ……بصورت تعداد بالا حداقل 1 کارتن به بالا امکانش موجود است

   2, آیا اجناس بصورت گمرکی وارد میشود یا نه اگر گمرکی وارد میشود هزینه تمام شده چغدر میشه و برگ گمرکی الکترونیکی تحویل داده میشود یا نه

   3 . حداقل مبلغ خرید از چین چغدر است

   4 . عکس محصولی که برای شما بفرستیم از کجا مشخصه که اصلی ( چینی ) است یا فیک درجه پایین تر ( چین )

   5. چطور میتوان قیمت محصول را از چین بدست بیاوریم

 9. سلام می خاستم چند عدد قطعه الکترونیکی خرید کنم می خاستم بدونم سفارش من در حد 5 میلیون تومن هست ایا انجام می دهید

 10. سلام با عرض خسته نباشید
  میخوام 50 کالا از علی بابا خرید کنم. برای خرید و ارسال به ایران از علی بابا ، باید تویی چین ، شخصی اشنا داشته باشم یا نه؟
  یعنی منظورم ، چه کسی از علی بابا کالا رو تحویل میگیره؟

  1. سلام محمد جان، نیازی به داشتن آشنا نیست. شرکت سپاهان همراه در همه مراحل در کنار شماست کافیست با شماره ۰۲۱۶۲۰۱۵۲۵۲ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

  1. سلام، بسته به نوع، ارزش کالا و … هزینه گمرکی متفاوت است. برای اطلاع دقیق هزینه گمرکی کالا خودتان لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 11. سلام وقت بخیر ، بجز شماره تماس ثابت ایا شماره واتساپ برای ارتباط هست ؟!

  1. سلام دوست عزیز در گوشه پایین سمت چپ ایکون ارتباط با ما را زده و روی واتس اپ کلیک کنید تا در واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

 12. سلام. چند قطعه الکترونیکی برای مصرف شخصی میخواهم از سایت علی بابا سفارش بدهم. آیا شما انجام میدهید؟

 13. حمل و نقل بین المللی مشاوره در زمینه واردات کالاهای مختلف تهیه و حمل تا محل شما

 14. سلام من از سایتهای چین میخوام لباس عمده بخرم میخوام حدود هزینه تحویل محصول در ایران رو بدونم برای هر لباس یا هر جین چه قیمت میشه

 15. آیا میتونید از علی بابا دستگاه‌های صنعتی که وزن و حجم بالایی هست برام بخرید و در ایران تحویل دهید؟

  1. سلام
   بله امکانش هست لطفا لینک دستگاهتان را برایمان ارسال کنید تا برایتان خریداری شود و با توجه به شرایط آن هزینه حمل به شما اعلام گردد

 16. سلام.من میخوام دستگاه صنعتی از چین وارد کنم.شما تمام مراحل واردات از صفر تا صد رو توضیح میدین؟دستگاه ها حدود ۶ هزار دلار هست.

  1. سلام روزتان بخیر
   بله تمام مراحل رو برایتان از خرید تا ترخیص و تحویل به شما انجام می‌دهیم. برای راهنمایی و مشاوره می‌توانید با کارشناس ما به شماره ۰۲۱۶۲۰۱۵۲۵۲ تماس بگیرید.

 17. سلام
  آیا از سایت های دیگر چین هم خرید انجام میدهید؟
  آیا بجز هزینه کالا هزینه حمل تعرفه گمرکی مالیات بر ارزش افزوده کارمزد شما هزینه دیگری هم شامل میشه اگر بله بفرمایید چه هزینه دیگه ای ممکنه باشه.

  1. سلام
   بله ما از همه سایت‌های چینی می‌توانیم برایتان خرید کنیم. برای هزینه‌های گمرکی و حمل نیز لطفا با کارشناسان ما به شماره ۰۲۱۶۲۰۱۵۲۵۲ تماس بگیرید

 18. سلام تعدادی دستگاه فرستنده FM میخوام از 5 تا 15 وات آیا منعی برای واردات وجود داره ؟ اگر نه چطور اینکار انجام میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *