:: واردات دوربین مدار بسته :: {+ مشاوره رایگان+} واردات از چین و ارسال آن به ایران

 اهمیت واردات دوربین مداربسته در ایران

سیستم های امنیتی و به طور خاص دوربین های مدار بسته، از ابزارهایی به شمار می روند که در زندگی مدرن امروزه برای تامین امنیت بشر در همه ی ابعاد گوناگون زندگی لازم و ضروری هستند بنابرین واردات دوربین مداربسته امری مهم در تجارت است. درواقع حفظ امنیت در قبال همه ی مسائلی که مال و یا جان افراد را تهدید می کند بسیار مهم است و اهمیت این موضوع چه در مکان های مسکونی و چه در مکان های تجاری غیر قابل انکار است. اگرچه استفاده از سیستم های نظارتی قدیمی مانند استخدام نگهبان هم تاحدی موجب امنیت در فضاهای مسکونی و تجاری می شود ولی این روش به حد کافی گسترده نیست تا بتواند از تمامی محدوده ها، به نحو احسن حفاظت کند. بنابراین اهمیت نصب دوربین مدار بسته در اینجا مشخص می شود. با توجه به اینکه بخش عمده ای از دوربین های مدار بسته ی موجود در بازارهای داخلی ایران وارداتی است و فقط بخش بسیار کوچکی از این تجهیزات به طور کامل در داخل تولید و اسمبل می گردد بنابراین واردات کالا از چین و ارسال آن به ایران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بسیاری از تجار و بازرگانان برای اینکه دوربین های مدار بسته یا قطعات آن را با هزینه ی بسیار کمتری رقم بزنند خرید از چین را در دستورالعمل خود قرار داده اند و این کالا ها را از چین خریداری می کنند.

اهمیت-واردات-دوربین-مداربسته-در-ایران

واردات دوربین مداربسته از چین

کشور چین، بیشترین واردات دوربین مداربسته را به ایران دارد، در ادامه به ۱۰ شرکت برتر چینی تولید کننده تجهیزات نظارت تصویری اشاره خواهیم کرد.
آشنایی با شرکت های ارائه دهنده محصولات و تجهیزات نظارتی در چین
واردات دوربین مداربته

داهوا (Dahua)

در رده بندی شرکت های تولید کننده ی دوربین های مداربسته بعد از شرکت هایک ویژن، شرکت داهوا قرار می گیرد که از نظر مکان فیزیکی و نیروی کار تقریبا نصف هایک ویژن است ولی از شرکت های سهامی بورس شنزه به حساب می آید. محصولات شرکت داهوا تقریبا به طیف محصولات شرکت هایک ویژن شباهت دارد و همچنین استراتژی اصلی رقابتی آن ها عرضه محصولاتشان با قیمت مناسب است ولی با این وجود از لحاظ تکنولوژی عقب تر از شرکت یونی ویو و با فاصله کمی از شرکت هایک ویژن قرار گرفته است. دفتر مرکزی این شرکت نیز در شهر هانزو استان ژیجیانگ قرار دارد.
خرید عمده دوربین مدار بسته

هایک ویژن (Hikvision)

هم اکنون بزرگترین تولیدکننده ی دوربین های مداربسته ی شناخته شده در دنیا هایک ویژن است که در شنزه چین قرار دارد. شرکت هایک ویژن درحال حاضر با تولید NVR، DVR، Recorder، Encoder طیف گسترده ای از محصولات و راهکارهای نظارت تصویری را ارائه می نماید و هنوز هم به سرعت درحال توسعه است. محصولات این شرکت با تخفیف های پی در پی همراه است و همین موضوع آن را به سرتیتر خبرها تبدیل کرده است. دفتر مرکزی این شرکت در شهر هانزو چین واقع شده است.
واردات انواع دوربین مداربسته

کداکام (Kedacom)

همه شرکت کداکام را به عنوان تولید کننده رکوردر ویدئویی تحت شبکه و نرم افزار مدیریت سیستم نظارت تصویری می شناسند و همچنین این شرکت در گذشته سیستم های کنفرانس ویدئویی را به دنیا عرضه می کرده است. می توان گفت کسب و کار اصلی این شرکت چینی بیشتر در فضای عمومی و دولتی و دپارتمانهای علمی کشور چین است. دفتر مرکزی این شرکت در استان جیانگ سو چین است.
واردات دوربین مداربسته از چین و دبی

یونی ویو (Uniview)

یونی ویو توسط شرکت سرمایه گذاری H3C و همچنین با مشارکت شرکت های هوآوی و Com3 ، راه اندازی شده است و تجهیزات نظارتی ویدئویی تحت شبکه بسیار پیشرفته و راهکارهای جامع امنیت سازمانی را به دنیا ارائه داده است. این شرکت از لحاظ محصولات نظارت تصویری مدرن توانسته است مقام هشتم جهانی را کسب کند این شرکت نیز مانند داهوا و هایک ویژن در هانزو در استان ژیجیانگ واقع شده است. دفتر مرکزی این شرکت نیز در هانزو قرار دارد. همچنین بد نیست بدانید این شرکت از نظر تکنولوژی برترین شرکت چینی بحساب می آید.
Launch-Digital

لانچ دیجیتال(Launch Digital)

یکی دیگر از تولید کنندگان معروف در زمینه ی تجهیزات نظارتی ویدئویی تحت شبکه، شرکت لانچ واقع در شهر شنزه استان گواندونگ است. این شرکت به دلیل داشتن بازار امنیتی بسیار رقابتی ، شروع به تغییر رویکرد و تولید سیستم های نظارتی مدیریتی هوشمند تحت شبکه کرده است. بعد از تغییر رویکرد، این شرکت سرمایه گذاری بر روی توسعه محصولات نظارت تصویری تحت شبکه را به پایان رساند.
Histream

های استریم (Histream)

شرکتِ های استریم واقع در شنزه استان گواندونگ جزو اولین شرکت های توسعه دهنده محصولات نظارت تصویری تحت شبکه بشمار می آید. این شرکت به همراه شرکت لانچ دیجیتال، از شرکت های خوب تولید کننده دوربین های مدار بسته تحت شبکه در شنزه به حساب می آیند. تکنولوژی شرکت های استریم بسیار قدرتمند است ولی با مشکلاتی در بورس مالی و مدیریت روبرو است. بطوریکه این شرکت را از سال ۲۰۱۳ با افت سهام روبه رو کرده است.
Xiongmai

ژینک می (Xiongmai)

این شرکت در هانزو واقع در استان ژیجیانگ به وسیله گروهی از شرکت داهوا و همچنین با تمرکز بر تولید دوربین های مداربسته تحت شبکه با تکنولوژی قدیمی ترمثل DVR و بوردهای NVR به تولید محصولاتی فوق العاده ارزان می پردازد ولی در عین حال خدمات آنها بسیار بد است. بسیاری از شرکت های تولیدکننده دوربین های مداربسته ی آنالوگ که در چین هستند بورد مورد نیاز محصولاتشان را از شرکت ژینک می خریداری می کنند.
Sysvideo

Sysvideo

در سال ۲۰۱۲ برندی جدید در چین با نام Sysvideo آغاز به کار کرد. این شرکت با استفاده از تجربه نیروی ماهر و متخصص شرکت های تولید کننده محصولات تحت شبکه معروف دیگر مثل داهوا، های استریم توانسته است جایگاه ویژه ای در این حوزه بدست آورد. این شرکت دوربین های مدار بسته HD و رکوردرهای ویدئویی تحت شبکه HD به بازار ارائه می دهد و همچنین در جایگاه تولید کننده ی حرفه ای محصولات OEM خدمات گسترده ای را به مشتریان خود عرضه میکند. Sysvideo سرعت رشد و توسعه بالایی داشته و در کشورهایی مثل روسیه، برزیل و ایالات متحده شرکت های امنیتی بزرگ فعالیت دارد. دفتر مرکزی این شرکت نیز در شنزه استان ژیاندونگ واقع شده است.
Jovision

شرکت Jovision

این شرکت که در شهر جینان واقع در استان شاندونگ قرار دارد مانند شرکت ژینک می، در زمینه ی تولید قطعات محصولات نظارت تصویری تحت شبکه فعالیت دارد و در واقع رقیب اصلی ژینک می است

واردات دوربین مدار بسته از دبی

امارات (دبی) به عنوان یکی از واسطه های مهم و همچنین بزرگ، برای واردات دوربین های مدار بسته ی سایر کشورها به ایران می باشد. نمایشگاه دوربین های مدار بسته ی پیشرفته همه ساله در دبی به صورت گستره ای برگزار می شود. دبی تمامی برندهای معروف جهانی را عرضه می کند از جمله بوش، اکسیز، یونی ویو، پاناسونیک، پلکو، هایک ویژن، داهوا و بسیاری از برند های معروف دیگر.

ترخیص-دوربین-مدار-بسته-از-چین-و-دبی

ترخیص دوربین مدار بسته از چین و دبی با کمک شرکت بازرگانی سپاهان همراه

همانطور که می دانید گمرک در سال گذشته، برای دوربین مدار بسته، استاندارد اجباری را  اضافه کرده است بنابراین برای ترخیص دوربین مدار بسته شما نیاز به دریافت استاندارد هستید. همچنین افزایش ۴ درصدی تعرفه ی دوربین های مداربسته و رسیدن آن به ۸ درصد را شاهد هستیم. باید بدانید که هزینه های حمل و ترخیص دوربین های مدار بسته به طور کیلویی حساب می شود و طبق تجارب بدست آمده جهت ترخیص دوربین های مدار بسته امکان استفاده از ارز مرجع وجود ندارد. گروه بازرگانی سپاهان همراه، در واردات دوربین های مدار بسته و تجهیزات امنیتی به شما کمک می کند. در واقع شرکت بازرگانی سپاهان همراه با دارا بودن دفتر و انبار در شهرهای شنزن و گوانجوی چین و همچنین در دبی در دریافت، حمل و ترخیص انواع دوربین های مداربسته و دستگاه های DVR و تحویل آن ها به شما در ایران، آمادگی کامل دارد. با توجه به اینکه این شرکت، تجربیات گسترده ای را در زمینه ی واردات کالا از کشور چین و همچنین دبی دارد، سهولت در امر واردات و تحویل کالا در ایران را برای شما به ارمغان می آورد، تنها کافی است محصولات و کالا های مورد نظر خود در کشور چین یا دبی را به دفاتر شرکت بازرگانی سپاهان همراه بسپارید و سپس طبق درخواست اجناس خود را ظرف مدت کوتاهی به صورت هوایی و یا بار دریایی در ایران تحویل بگیرید.

5/5 (1 نظر)
EN