خدمات انبارداری

خدمات انبارداری سپاهان همراه

 • امکان نگهداری کالای تجار به مدت 5 روز به صورت رایگان در انبار
 • تخلیه هم­‌زمان چهار کانتینر 40 فوت، در انبار با بالاترین سرعت ممکن
 • نظارت، بارگیری و حمل توسط پرسنل کار آزموده و آموزش دیده انبارداری
 • بهره­‌گیری از سیستم‌های به روز اعلام و اطفاء حریق
 • مانیتورینگ کامل فضاهای داخلی و خارجی انبار در تمامی ساعات شبانه روز
 • حفاظت فیزیکی و امنیتی انبار در تمامی ساعات شبانه روز
 • حمل سریع کالا به تمامی نقاط ایران (هوایی، زمینی و اکسپرس) با بارنامه رسمی
خدمات انبارداری

اهمیت ارائه خدمات انبارداری پیشرفته به بازرگانان

انبارداری یکی از مهم‌ترین بخش‌های فعالیت های بازرگانی در صادرات و واردات کالاست. کالای بازرگانان باید در محل‌های امن نگهداری شود و همچنین می‌بایست در مواقع لزوم، دسترسی آسان به موجودی آن‌ها امکان پذیر باشد. خدمات انبارداری باکیفیت که توسط کادر متخصص شرکت سپاهان همراه به بازرگانان ایرانی ارائه می‌شود، در بهره‌وری کار آنان از نظر مدیریت زمان و کاهش هزینه‌ها تاثیر فراوانی دارد.

وجود انبارهای اختصاصی و ارائه خدمات انبارداری به بازرگانان از سوی شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بازرگانی، از این جهت که در دسترسی بهینه به کالا و کاهش هزینه‌های حمل و نقل تاثیر گذار است، دارای اهمیت فراوانی است. انبارداری یکی از مهمترین نیازهای بازرگانان پیش از خروج کالای وارداتی از کشور مبدا و همچنین پس از ورود کالا به ایران است. از آن جایی که شرکت سپاهان همراه یکی از کامل‌ترین زنجیره خدمات بازرگانی را در کشور ارائه می‌دهد، با دایر کردن انبار پرند و ارائه خدمات انبارداری در مبدا در انبار گوانجو چین، بخش مهمی از این فرایند را برای بازرگانان و واردکنندگان کالا آسان نموده است.

فرآیند انبارداری شامل موارد زیر می‌شود:

 • تقاضا برای پذیرش
 • پذیرش کالا
 • جاگذاری و جابه‌جایی کالا
 • گردآوری کالا برای خروج
 • بسته‌بندی و تحویل کالا

در انبارهای شرکت سپاهان همراه، تمامی توان پرسنل انبار بر حفظ و نگهداری مناسب کلیه اقلام مشتریان و ارائه خدمات موثر در جهت رضایت مشتری می‌باشد. پرسنل آموزش دیده و با تجربه انبارهای سپاهان همراه، دو ویژگی سرعت و دقت را همواره در ارائه خدمات به مشتریان در نظر دارند. بهره‌گیری از سیستم‌های مدیریت پیشرفته انبارداری این امکان را به وجود آورده تا خدمات انبارداری به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد. در ادامه مزیت‌ها و ویژگی‌های اصلی انبارهای پرند و گوانجو مجموعه سپاهان همراه را بازگو خواهیم کرد.

انبـــار پــرند

انبار پرند شرکت سپاهان همراه با وسعت 5000 متر مربع، در شهرک صنعتی پرند تهران واقع شده است. نزدیکی این انبار به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی یکی از مهمترین ویژگی‌های این انبار بوده و بسیار مورد توجه بازرگانان قرار گرفته است. از طرفی کیفیت خدمات حمل هوایی شرکت سپاهان همراه را متمایز نموده است.

اینکه کالای شما در کشور مبدا (مانند چین)، پیش از بارگیری و حرکت هواپیما یا کشتی به سمت مقصد، توسط پرسنل حرفه ای انبارداری شمارش و توزین مجدد شود و در وجود صورت نقصان و مشکل در بسته‌بندی، مجددا بسته‌بندی شود و پس از آن نسبت به حمل کالا اقدام شود، خدمتی است که با سپردن کالای به انبار گوانجو شرکت سپاهان همراه در اختیار شما قرار می‌گیرد.

با توجه به اینکه شرکت سپاهان همراه خدمات door to door ارائه می‌دهد، انبارداری در مبدا می تواند قسمتی از چرخه این خدمات تسهیل کننده باشد و امکان بهره گیری از خدمات این انبار در دسترس عموم بازرگانان ایرانی قرار داده می شود.

چگونه مشاوره انبارداری ما می توانند به تجارت شما کمک کنند؟

با طراحی انبار نیاز به سنجش توانایی طراحی فنی و همچنین کارایی این طراحی به صورت تجربه عملیاتی میدانی است.

طیف گسترده ای از شرکت های بزرگ و کوچک در چندین بخش از مشاوره انبارداری برای حمایت از آنها در پروژه ها استفاده می کنند.

پروژه ها از بهینه سازی انبار موجود برای بهره‌وری بیشتر تا طراحی کامل انبار ویا بهینه‌سازی فرآیند انبارداری را شامل می شود.

اکثر شرکت‌ها زمانی که مشکلی در تجارتشان بخاطر مشکلات انبارداری وجود دارد سراغ مشاوران انبارداری می‌روند، پس اگر قبل  از بوجود امدن مشکل جلوی آن را بگیرید بسیار بهتر است.

مشکلات انبارداری متداول که رخ می‌دهد؟

چگونه می توانیم فضای موجود در انبار خود را بهینه کنیم تا بتوانیم به تعداد بیشتری از  سفارشات فروش بپردازیم؟

چگونه می‌توانیم هزینه‌های انبارداری را برای مشتریان و محصولات خاص تعیین کنیم؟

برای کمتر شدن هزینه‌های لجستیک انبار جدید در کجا باید باشد؟

از بین تمام سیستم‌های مدیریت انبار کدام یک را انتخاب کنیم؟

مشاوران حرفه‌ای انبارداری با به تمام این برنامه‌های انبارسازی/انبارداری می‌پردازند. اگرچه روش‌های مشاوره انبارداری بسته به مسئولیت‌ها متفاوت است اما همه آنها باید منطقی و تحلیل پذیر با توجه به نیازهای مشتری باشد. در مشاوره انبارداری باید به عواملی مانند نیروی کار، فضا و هزینه تجهیزات توجه شود. 

باید راه حل‌هایی پیشنهادی در سوی اهداف استراتژیک سازمان باشد.

یکی از مزایای اصلی کار با مشاوران انبارداری این است که آنها روز به روز با پروژه‌های مدیریت انبار یا تغییر انبار سرو کار دارند.

این تجربه و دانش در مورد مشکلات مشترک می‌تواند هنگام اجرای این پروژه ها به طور قابل توجهی مشکلات عملیاتی و مشکلات  مشتریان را کاهش دهد.

مشاوره انبارداری

انبارهای سپاهان همراه

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *