خدمات بازرگانی

خدمات بازرگانی سپاهان همراه (حمل و ترخیص دریایی، هوایی، اکسپرس)

اگر می‌خواهید با خدماتی که یک شرکت بازرگانی به مشتریان خود ارائه می‌دهد بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را تا انتها بخوانید. برای شناخت بهتر مطالبی که در ادامه می آیند خوب است بدانید خدمات بازرگانی فرایندی متشکل از فعالیت‌هایی است که هر کدام به اجزا دیگر تقسیم می‌شوند. خدمات بازرگانی شرکت بازرگانی سپاهان همراه به عنوان نمونه این خدمات معرفی می شوند.

حمل دریایی بین المللی

یکی از انوع خدمات بازرگانی بین‌المللی خدمات حمل و نقل بین المللی دریایی است.  شرکت بازرگانی سپاهان همراه با عقد قراردادهای بین‌المللی همکاری و بهره گیری از شرکت‌های بزرگ حمل دریایی، سرویس‌های حمل کالا را از طریق دریا و در سطح حرفه‌ای به مشتریان خود ارائه می‌دهد. حمل کالای بازرگانان از مرحله دریافت مجوزها تا پایان مسیر، تحت نظر کارشناسان شرکت سپاهان همراه، با بسته‌بندی استاندارد و در بهترین زمان ممکن انجام می‌شود. سپاهان همراه با داشتن دفاتر نمایندگی در دبی، شنزن و گوانجو و همچنین ارسال حداقل ۷ کانتینر در هفته از چین به سمت ایران، امکاناتی از قبیل حمل گروپاژ به صورت هوایی و دریایی را در جهت کاهش هزینه‌های حمل و نقل برای مشتریان خود فراهم آورده است.

حمل و نقل دریایی از چین
خدمات حمل هوایی

حمل هوایی بین المللی

یکی دیگر از خدمات بازرگانی سپاهان همراه، ارائه خدمات حمل و نقل بین‌المللی هوایی است. امروزه حمل هوایی کالا بسیار مورد توجه بازرگانان قرار گرفته است و این صنعت هر سال رشد قابل توجهی می‌کند. شرکت سپاهان همراه با برخورداری از دو خط هوایی مستقیم و غیرمستقیم و همچنین عقد قرارداد با معتبرترین خطوط هوایی بین‌المللی از شهرهای شنزن، گوانجو و دبی به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) نسبت به حمل کالای مشتریان خود به صورت روزانه مشغول فعالیت است.

منبع یابی (پیدا کردن تامین کننده قابل اطمینان) و خریدخارجی

یکی از خدمات بازرگانی شرکت سپاهان همراه منبع یابی و خریدخارجی کالاست. بدین صورت که اطلاعات و مشخصه‌های محصولی که برای واردات در نظر دارید را برای کارشناسان این مجموعه ارسال می‌کنید. پس از آن مشاورین بازرگانی ما با توجه دارا بودن سابقه فعالیت در چین و شناخت دقیق از بازارهای چین، بهترین و مناسب‌ترین محصول را با قیمیت رقابتی پیدا نموده و از فروشنده اصلی آن را برای شما خریداری کنند.

خرید خارجی
خدمات دور تو دور

خدمات door to door

ارائه خدمات door to door از وجوه برجسته یک شرکت ارائه کننده خدمات بازرگانی است. زیرا سرویس درب به درب نیازمند ارائه چرخه کاملی از خدمات بازرگانی است. شرکت سپاهان همراه تمامی شاخص‌های مورد نیاز جهت ارائه خدمات دور تو دور را دارا می باشد و یکی از معدود شرکت‌هایی است که به معنای واقعی کلمه به صورت حرفه‌ای این خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. برای آشنایی بیشتر با فرایند این نوع خدمت پیشنهاد می‌کنیم که صفحه مربوط به خدمات door to door  را مطالعه کنید.

بازرسی کالا

 
بازرسی کالا بخشی اساسی در کنترل کیفیت و فرآیند زنجیره تأمین است. بازرسی محصولات به شما امکان می‌دهد کیفیت محصولات را در مراحل مختلف فرآیند تولید و قبل از حمل و نقل، در محل تأیید کنید. بازرسی سفارش شما قبل از خروج از محل تولید کننده، یک روش موثر برای جلوگیری از مشکلات کیفیت و ایجاد اختلال در زنجیره تامین است.
 
بازرسان سپاهان همراه می‌توانند برای تعیین نیازهای محصول، از جمله انطباق با استانداردهای بین‌المللی بازار مقصد، محصول شما را طبق جزئیات سفارش بازرسی بررسی کنند.
هزینه بازرسی کالا
زمان ترخیص کالا از گمرک

ترخیص کالا

از مهمترین فعالیت‌ها در خدمات بازرگانی ترخیص کالا از گمرکات مختلف کشور است. ترخیص کالا از گمرک کشورهایی که بیشترین حجم واردات ایران از آنها می باشد، نیازمند تخصص، تجربه و  آموزش نیروهای ترخیص کار است. در این زمینه شرکت سپاهان همراه، سریع ترین و مطمئن ترین روش ها را به کار می‌گیرد. برای آشنایی بیشتر با این فرآیند، پیشنهاد می‌کنیم که صفحه ترخیص کالا سپاهان همراه را مطالعه فرمایید.

واردات کالا

همانطور که می‌دانید واردات کالا یکی از اصلی‌ترین حوزه های بازرگانی و تجارت بین المللی است. لزوم تجربه و تسلط به قوانین تجارت بین المللی در امر واردات و صادرات کالا، فعالیت در این زمینه را به حوزه‌ای تخصصی تبدیل کرده است. سپاهان همراه با تجربه‌ای بیست ساله در حوه واردات همراه شما در این مسیر است.

آمار واردات صادرات سال 1399
خدمات بازرگانی

مشاوره بازرگانی

شرکت‌های بازرگانی حرفه‌ای برای درک نیازهای واقعی مشتریان خود و ایجاد تجربه یک تجارت موفق برای آنان، نخستین گام را ارائه مشاوره های دقیق می‌دانند. از همین‌رو شرکت سپاهان همراه، همواره کیفیت خدمات خود را با توجه به نیازهای مشتری و ارائه مشاوره‌های کارشناسی به سطح بالاتری ارتقا می‌دهد. اگر هر گونه پرسشی در رابطه با خدمات بازرگانی، اعم از صادرات و واردات کالا، ترخیص کالا، خدمات حمل و نقل و امورگمرکی دارید، همین حالا با مشاوران شرکت سپاهان همراه تماس بگیرید.

خدمات انبارداری درمبدا

ارائه خدمات انبارداری از سوی شرکت های بازرگانی برای مشتریان آنان از اهمیت فراوانی برخوردار است. از این رو شرکت سپاهان همراه با ایجاد انبار پرند واقع در شهرک صنعتی پرند تهران به وسعت ۵۰۰۰ متر مربع و همچنین انبار گوانجو  نیاز بازرگانان و واردکنندگان محترم را به خدمات انبارداری مرتفع نموده است.

انبارداری در مبدا
مترجم زبان چینی

مترجم چینی و انگلیسی

 

بسیاری از بازرگانان ایرانی که برای خرید کالا به کشور چین سفر می کنند، به دلیل میزان اهمیت تجارت و کالایی که قصد خرید آن را دارند، نیازمند برقرای ارتباط صحیح و اصولی با تولیدکنندگان چینی هستند. در همین راستا شرکت سپاهان همراه اقدام به ارائه یکی از کاربردی ترین خدمات خود، یعنی همراهی مترجم هم‌زمان با بازرگانان نموده است. مترجمین شرکت سپاهان همراه مترجم چینی زبان مسلط به زبان فارسی هستند. به همین دلیل با شناخت کامل از فرهنگ تجارت چین علاوه بر ارائه ترجمه هم زمان می توانند راهنمای خوبی نیز برای شما باشند.

بازرگانی  یا تجارت چیست؟

تجارت به طور معمول به خرید و فروش کلان کالا و خدمات کالا و خدمات توسط سازمانهای (شرکت ها) بزرگ اشاره دارد. فروش یا خرید یک واحد کالا توسط مصرف کننده به عنوان معامله تعریف می شود، در حالی که تجارت به کلیه معاملات مربوط به خرید و فروش آن کالا در یک اقتصاد گفته می شود. بیشتر بازرگانی در سطح بین المللی مورد نظر است و نشان دهنده خرید و فروش کالا بین کشور ها است.

فعالیت‌های بازرگانی، اگر به درستی مدیریت شوند، می توانند به سرعت سطح زندگی را در یک کشور بالا ببرند و جایگاه آن را در جهان افزایش دهند. با این حال، هنگامی که تجارت مجاز به اجرا بدون کنترل آن شود، کسب و کارهای بزرگ می توانید بیش از حد قدرتمند شوند و اثر منفی  بر شهروندان و به نفع صاحبان کسب و کار ها را می‌توانند تحمیل کنند بسیاری از کشورها وزارت‌های دولتی تاسیس کرده اند که مسئول ارتقا و مدیریت تجارت هستند، مانند وزارت بازرگانی در ایران.

بازرگانی

سازمان‌های بزرگی که صدها کشور عضو آن هستند، نیز بین المللی را تنظیم می‌کنند. به عنوان مثال، سازمان تجارت جهانی (WTO) و سازمان توافق نامه عمومی تعرفه ها و تجارت (GATT)، پیشین آن، قوانینی را برای تعرفه های مربوط به واردات و صادرات کالا بین کشورها وضع کردند. این قوانین به منظور تسهیل بازرگانی و ایجاد شرایط برابر برای کشورهای عضو است.

تجارت به مجموع خرید و فروش کالا و خدمات توسط سازمان ها گفته می شود.

تجارت الکترونیکی نوعی تجارت است که در آن کالا از طریق اینترنت به صورت الکترونیکی فروخته می شود.

ظهور تجارت الکترونیکی

ایده تجارت در  تجارت الکترونیکی در قرن ۲۱ گسترش یافته است. تجارت الکترونیکی هر معامله تجاری یا خریدی را شامل می شود که خرید آن از طریق اینترنت است. تجارت الکترونیکی، برخلاف تجارت سنتی بین دو نماینده، به مصرف کنندگان منحصر به فرد اجازه می دهد تا ارزش کالاها و خدمات را بدون هیچ مانعی مبادله کنند.

تجارت الکترونیکی نحوه رفتار تجارت توسط اقتصاد را تغییر داده است. در گذشته ، واردات و صادرات انجام شده توسط یک کشور موانع لجستیکی زیادی را از نظر خریدار و فروشنده ایجاد می کرد و این شرایطی را ایجاد کرد که فقط شرکت‌های بزرگ می توانند از مشتریان صادراتی بهره‌مند شوند. اما اکنون، با ظهور اینترنت و تجارت الکترونیکی، صاحبان مشاغل کوچک فرصتی برای بازاریابی برای مشتریان بین‌المللی و انجام سفارشات بین‌المللی دارند. شرکت‌ها از هر شکل و اندازه ای می‌توانند در بازرگانی بین المللی شرکت کنند.

شرکت‌های بازرگانی صادرات با شناسایی خریداران بین‌المللی و شرکت‌های تأمین داخلی که می‌توانند تقاضا را برآورده کنند و به مشاغل کوچک کمک می‌کنند. بازرگانان کالا را مستقیماً از یک تولید کننده داخلی یا خارجی خریداری می‌کنند و سپس کالاها را بسته‌بندی می کنند و به عنوان یک واحد شخصی با فرض ریسک اما سود بالاتری آنها را مجدداً می‌فروشند.

فواید مشاوره بازرگانی

دریافت مشاوره بازرگانی در تجارت بین المللی به مشتریان کمک می کند تا از میان انبوه محصولات، یک محصول خاص را بر اساس ارزیابی دقیق بازار فروش در کشور انتخاب و خرید نمایند. با انتخاب محصول درست و واردات یا صادرات آن به رشد اقتصادی و رفع نیازمندی های بازار کشور نیز کمک کنند.

تجارت بین المللی باعث افزایش بهره وری در تولید می شود؛ چرا که کشورها سعی می کنند روش های بهتر تولید را برای کاهش هزینه ها امتحان کنند تا در رقابت باقی بمانند. در واقع کشورهایی که می توانند محصول خود را با کمترین هزینه ممکن تولید کنند، قادر به کسب سهم بیشتری در بازار خواهند بود. بنابراین انگیزه برای تولید به طور موثر ایجاد می شود و این امر به افزایش استانداردهای محصول کمک می کند و مصرف کنندگان محصولاتی با کیفیت مناسب برای مصرف خواهند داشت.

کارت بازرگانی

بی‌شک برای افرادی که در امر تجارت و پروسه واردات و صادرات کالا مشغول هستند، داشتن کارت بازرگانی اهمیت فراوانی دارد. مجوزی قانونی که از طریق آن می‌توانند مبادرت به امور بازرگانی بورزند. دریافت کارت بازرگانی نسبت به اینکه فرد اقدام کننده جهت دریافت آن، شخصی حقیقی یا حقوقی باشد شرایط متفاوتی دارد، اما مزایای کارت بازرگانی برای هر دو گروه یکسان است. در این مطلب به صفر تا صد فرایند دریافت کارت بازرگانی و هر آنچه در مورد آن نیاز دارید، پرداخته می‌شود.

واردات با کارت بازرگانی
4.6/5 - (14 امتیاز)

8 پاسخ

 1. خیلی ممنون از خدمات خوبی که میدید من همیشه هر موقع خدمت بازرگانی خواستم شما به بهترین نحو ارائه دادید

   1. سلام،
    شما می‌توانیدتمامی خدمات بازرگانی ذکر شده را ارائه می‌دهیم
    لطفا با شماره 02162015000 تماس بگیرید.

 2. من در گذشته کارت بازرگانی نداشتم و همیشه به مشکل برمیخوردم اما بعد گرفتن کارت بازرگانی کارم خیلی راحت تر شد. امیدوارم همه دارندگان شرکت واردات و صادرات برای گرفتن کارت بازرگانی اقدام کنند تا از خیلی مشکلات احتمالی در امان باشند.
  از مقالات خوبی که در وب سایتتان میزارید کمال تشکر رو دارم. مطالعه برای من کار بسیار لذت بخشی است چه خوب که مقالات شما در سایتتان آپدیت شده است و همچنین به روز عمل می‌کنید.

 3. من یک بار از چین لوازم جانبی خریدم وتوسط این شرکت محترم ارسال کردم خدماتشان بسیار رضایت بخش بود شرکت تواناییست موسسین وگردانندگانش اصفهانی هستند واصفهانی ها کاسبند ومشتری را راضی نگهمیدارند تا همیشه بتوانند با او تجارت کنند برای همین هم خدماتشان وقیمت هاشون خوب است من امیدوارم بزودی با این شرکت محترم تجارت کنم

 4. سلام من چطور میتونم وسیله ای بخرم که اینجا بهم تحویل بدن

  1. سلام لطفا با کارشناسان ما به شماره 02162015000 تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 5. سلام برای گرفتن کارت بازرگانی مراحلی هست که هر کسی نمیتوان بگیرند اما اگه این شرکت راهکارهای مناسب برای گرفتن کارت بازرگانی دارد من تقاضا دارم که منو در این کمک کنید تا بتونم این کارت بازرگانی رو بگیرم سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *