دفتر دبی سپاهان همراه

برای مشاوره با شماره زیر تماس بگیرید!

زیرساخت‌های ارتباطی و همچنین موقعیت تجاری دبی، شرکت سپاهان همراه را بر آن داشت تا با حضور رسمی و افتتاح دفتر دبی، در همکاری نزدیک با شرکت LLC Earth Star Trading، پاسخگوی نیازهای همکاران تجاری خود باشد.
دبی به‌عنوان مرکز معاملات اقتصادی و تجاری خاورمیانه و شهری جهانی شناخته شده است. امارات عنوان مهم‌ترین شریک تجاری چین در خاورمیانه و دومین شریک تجاری ایران است. دبی با موقعیت استراتژیک و مناطق آزاد متعدد، میزبان دفاتر رسمی بسیاری از شرکت‌های بزرگ بین‌المللی است. پیمان‌نامه‌های اقتصادی میان جمهوری اسلامی ایران و امارات متحده عربی نشان از روابط اقتصادی نزدیک دو کشور دارد؛ به‌طوری‌که دادوستد تجاری و مبادله کالا مابین این دو کشور طی سالیان گذشته بیش از سه برابر شده است. شرکت بازرگانی سپاهان همراه از طریق دفتر دبی، در مسیر تسهیل تجارت و مدیریت هزینه‌ها، خدمات ارزشمندی به تجار و بازرگانان عرضه می‌کند.

خدمات بازرگانی دبی سپاهان همراه

خدمات Door to Door

ارسال کالا بصورت درب به درب

ارسال بار بصورت درب به درب

ما کالای شما را از درب کارخانه فروشنده و یا محلی که از پیش تعیین شده است تحویل می‌گیرد. سپس کالا را با انجام تشریفات گمرکی از کشور مبداء خارج کرده و به وسیله حمل هوایی یا حمل دریایی به گمرک کشور مقصد می‌رساند. آنجا نیز پس از طی تشریفات گمرکی و ترخیص کالا، از طریق سیستم حمل زمینی، کالا را به درب محل مورد نظر مشتری تحویل می‌دهد.

واردات از دبی

سپاهان همراه با شناخت کامل از قوانین تجارت و گمرک دبی و پرسنل متخصص، واردات کالا از دبی را برای شما در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

کالاهای وارداتی از دبی

آمارها حاکی از آن است که ۲۶ درصد وارادات از دبی سهم ایران است و بازگانان ایرانی ۳۶۳۵ قلم جنس را از دبی وارد کرده‌اند، که خودرو بیشترین سهم را در این بین دارد. گوشی تلفن همراه و قطعات آن، قطعات یدکی خودرو، دوربین مداربسته و قطعات آن از بهترین کالاها برای واردات از دبی هستند که ما این کار را برای شما آسان می‌کنیم.

خدمات حمل هوایی و دریایی در دبی

حمل هوایی و دریایی بار از دبی

دریافت روزانه کالاها در دبی و ارسال آن از طریق خطوط هوایی و دریایی به ایران به صورت هفتگی | * حمل بین المللی از مبدا (هر کشوری) به دبی*

دیگر خدمات دفتر دبی سپاهان همراه

آدرس دفتر دبی 

Flat No.107 , Plot No.24 , Sherina 3 Bld. , Al – Cornich , Dubai – U.A.E

Tel: +971 58 523 2653

Email: info@etherealogistics.com

Postal Code: 2892596786

برای ارتباط با ما زیر تماس بگیرید!

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مراحل واردات از دبی
3.9/5 - (12 امتیاز)