حمل بار از چین به دبی (کارگو چین به دبی)

حمل بار از چین به دبی
آنچه در این مطلب خواهید خواند
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  موقعیت جغرافیایی امارات متحده عربی (دبی) نقش مهمی در کمک به توسعه این کشور به عنوان یک مرکز تجاری جهانی ایفا کرده است و بسیاری از فعالیت‌های تجاری و اقتصادی منطقه در دبی صورت می‌گیرد. بنابراین اگر می‌خواهید واردات و صادرات داشته باشید، باید گوشه چشمتان به دبی نیز باشد.

  شرکت بازرگانی سپاهان همراه با داشتن دفتر نمایندگی در دبی، تمامی خدمات بازرگانی مانند حمل بار از دبی، خرید تخصصی قطعات و لوازم جانبی گوشی، حمل بار از چین به دبی و …. را به دلیل سابقه و تجربه زیاد به بهترین نحو ارائه می‌دهد.

  هدف ما در سپاهان همراه این است که واردات و حمل بار از چین به دبی را تا حد ممکن برای تجار، شرکت‌ها و کارگاه‌های تولیدی آسان کنیم.

  دیگر خدمات: ارسال کالا به دبی (فریت بار به دبی)

  چگونه می‌توان بار و کالا را از چین به دبی حمل کرد؟

   برای حمل بار و کالا از دبی به چین دو راه اصلی و قانونی وجود دارد:

  • حمل دریایی از چین به دبی
  • حمل هوایی از چین به دبی

  ما نیز در سپاهان همراه این امکان را داریم تا بار‌های شما را  به‌ دو صورت هوایی و دریایی بسته به نیاز شما حمل کنیم. هر کدام از این روش‌های حمل کالا، مزایا و معایب خود را دارد که در این مقاله به آن‌ها می‌پردازیم.

  حمل دریایی از چین به دبی و امارات

  حمل دریایی بین المللی

  شرکت سپاهان همراه حمل دریایی بارهای شما را از چین به دبی، به دو صورت   FCLو  LCL حمل می‌کند.

  حالا کدام روش برای شما بهتر است؟  حمل دریایی به روش LCL یا FCL ؟ خب این کاملا بستگی به حجم بار شما دارد. اما LCL  وFCL چیست؟

  حمل  LCL به روش حملی گفته می‌شود که بار شما به همراه بار دیگران در قسمتی از کانتینر قرار می‌گیرد و حمل می‌شود.یکی از مزیت‌های این روش حمل این است که شما فقط باید هزینه فضایی را که بار شما اشغال می‌کند را بپردازید، نه هزینه‌ای برای کل کانتینر!!!

   اگر قصد انتقال محموله‌های کوچک از چین به دبی را دارید، حمل و نقل LCL مقرون به صرفه‌ترین گزینه است.

  حمل و نقل FCL به معنی پرداخت هزینه اجاره و حمل یک کانتینر است. به این معنا که تمام فضای آن کانتینر را برای محموله خودتان اجاره کرده‌اید. FCL  در مواقعی که کالاهای بزرگ و سنگین را بخواهید حمل کنید برایتان به‌صرفه است.

  حمل و نقل هوایی از چین به دبی

  حمل بین المللی هوایی

  اگر زمان برای شما خیلی مهم است و سریعا می‌خواهید  بارهاتون رو تحویل بگیرید، بهترین راه حمل هوایی است. حمل و نقل هوایی بهترین راه برای حمل بار از چین به دبی در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. با این حال، آماده باشید که برای این سرویس سریع و انعطاف‌پذیر،  هزینه بیشتری را نیز پرداخت کنید.

  هزینه حمل بار از چین به امارات چقدر است؟

  پاسخ کوتاه این است که این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد. نرخ حمل و نقل بستگی به ماهیت کالاهایی که ارسال می‌کنید، دارد. مواد فاسدشدنی ممکن است به سردخانه نیاز داشته باشند. به عنوان مثال، کالاهای بسیار بزرگ می‌توانند به یک کانتینرهای بزرگ‌تری نیاز داشته باشند.

  هزینه حمل بار از چین به دبی، همچنین به روش حمل و نقل (هوایی، دریایی) نیز بستگی دارند، زیرا حمل‌ونقل هوایی معمولاً گران‌تر از حمل‌ونقل دریایی و همچنین  بیش از حد به حجم، اندازه و وزن محموله شما بستگی دارند. (هر چه حجم و وزن بیشتر هزینه آن بیشتر)

  زمان حمل بار از چین به دبی چقدر است؟

  زمان رسیدن بار شما به شیوه حمل و نقلی که انتخاب کرده‌اید بستگی دارد. اگر عجله دارید، حمل و نقل هوایی سریعترین روش است. اما همچنان باید حداقل چند روز به کالاهای خود اجازه دهید تا  مراحل ترخیص کالا از گمرک طی شود.

  حمل بار دریایی از چین به دبی چقدر طول می کشد؟

  چنانچه زمان رسیدن بار زیاد مهم نباشد، یا اگر بودجه شما محدود است، بهترین راه حمل دریایی است که حدودا بین30 تا 35 روز کاری باید منتظر بمانید تا کالاهای شما با بارهای دیگر بارگیری و حمل شوند.

  حمل بار هوایی از چین به دبی چقدر طول می کشد؟

  اگرچه پروازها از چین به دبی چند ساعت بیشتر طول نمی‌کشند، اما پروسه حمل و نقل هوایی کالا بین این دو کشور، موضوع پیچیده‌تری است. اما هنوز به طور قابل توجهی سریعتر از حمل و نقل دریایی است و حدودا ۱۰ روز کاری طول می‌کشد.

  حمل دریایی یا حمل و نقل هوایی; کدام بهتر است؟

  • حمل دریایی

  بیشتر کالاهای تجاری از چین به امارات متحده عربی از طریق دریا با کشتی‌های باری حمل می‌شود. نوع کانتینر حمل و نقل دریایی مورد نیاز شما نیز بستگی به ماهیت کالا دارد و باتوجه به آن باید کانتینر مناسب برای بار انتخاب شود. برای مثال کالاهای فاسد شدنی باید با کانتینر یخچال‌دار حمل شوند.

  محموله شما می‌تواند از یک بندر در چین به مقصد خود در دبی به روش FCL یا LCL در کانتینرهای 20 فوت یا 40 فوت بارگیری شود.

  • حمل و نقل هوایی

  هیچ راهی سریعتر از حمل و نقل هوایی برای ارسال بار از چین به دبی وجود ندارد. اما دلایلی غیر از زمان نیز وجود دارد که شما را وسوسه می‌کند که حمل هوایی را انتخاب کنید:

  • جابه‌جایی کمتر (هیچ LCL یا FCL با محموله هوایی وجود ندارد.)
  • امنیت بیشتر (خطوط هوایی روش‌های امنیتی سخت‌گیرانه‌تری نسبت به کشتی‌های دریایی دارند.)
  • بیمه ارزان‌تر (زمان کمتر در حمل و نقل معمولاً به معنای حق بیمه کمتر است.)

  حمل کالا از چین به دبی توسط سپاهان همراه

  سپاهان همراه بیشتر از 13 سال است که در دبی دفتر نمایندگی دارد و در این دفتر انواع خدمات بازرگانی رو ارائه می‌دهد.
  محدودیتی در انواع کالاهای ارسالی از چین به دبی و همچنین وزن و حجم ان‌ها برای ما وجود ندارد.
  سپاهان همراه در هر نقطه از دبی امکان تحویل و ترخیص کالا رو دارد. حتی اگر حمل کالا را خودتان هم انجام بدهید، میتوانید ترخیص کالا خود در دبی را به ما بسپارید. در ضمن اگر دردبی نیاز به انبار داشتید، اصلا جای نگرانی وجود ندارد، چون ما می‌توانیم کالای شما رو در انبارهای سپاهان همراه در دبی حفظ و نگهداری کنیم.

  برای اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

  5/5 - (2 امتیاز)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.