حمل هوایی به دبی (فریت بار به دبی) + ۷ نکته مهم

حمل هوایی به دبی

آنچه در این مطلب خواهید خواند

حضور مهاجران و اماراتی‌های ایرانی‌تبار در دبی سبب ارتباطات مداوم آن با ایران شده است. این مراودات خانوادگی فرهنگی به افزایش مبادلات تجاری اقتصادی بین دبی و ایران شده است. امارات بعد از چین دومین شریک تجاری ایران است و این مراودات که حدود 20 درصد کل تجارت ایران را تشکیل می‌دهد، که در این مطلب به مزایای حمل هوایی به دبی که یکی از خدمات اصلی شرکت بازرگانی سپاهان همراه است می پردازیم.

حمل‌ونقل هوایی نسبت به حمل‌ونقل زمینی هزینه بالاتری دارد اما به با توجه به‌سرعت و امنیتی که حمل هوایی دارد، مورد اطمینان شرکت‌ها، بازرگانان و مسافران است که موجب گسترش صادرات و صرفه اقتصادی می‌گردد.

شرکت بازرگانی سپاهان همراه، دارای مجوز حمل کالا به‌صورت هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری است و با این مجوز و کارشناسان کارآزموده، آمادگی هرگونه خدمات هوایی و تشریفات گمرکی با ارائه نرخ‌های ویژه را دارد. تجربه چندین‌ساله سپاهان همراه در این حوزه توانسته است اعتماد بسیاری از تجار و صادرکنندگان در صنایع مختلف را جلب کرده و همکاری‌های پایداری در این سال‌ها با بخش خصوصی اقتصاد ایجاد کند.

سپاهان همراه با دارابودن کادر حرفه‌ای آمادگی ارائه مشاوره و خدمات به شرکت‌ها و صادرکنندگان محترم را در زمینه ارسال کلیه بارهای تجاری و غیرتجاری دارد.

برای مشاوره و بهره‌مندی از این خدمات با کارشناسان ما تماس بگیرید:

فریت بار به دبی

در صورت نیاز سپاهان همراه می‌تواند خدمت فریت بار به دبی (حمل هوایی بار به دبی) را در ۳ روز کاری برای شما به ارمغان آورد. پکینگ کالا، مراحل گمرکی، اخذ بارنامه و مدارک لازم و حمل کالا توسط ایرلاین‌های مطمئن و برجسته دنیا بر عهده کارشناسان باتجربه شرکت سپاهان همراه است. شما می‌توانید با اطمینان خاطر کالای خود را به دبی ارسال کنید.

راهنمای ارسال هوایی کالا به دبی

برای دریافت مجوز صادرات کالاهای تجاری، صادرکنندگان ملزم به داشتن کارت بازرگانی در حوزه موردنظر خود هستند. تمامی افراد حقیقی و حقوقی از طریق کارت بازرگانی خود و یا کمک کارشناسان شرکت سپاهان همراه می‌توانند به صادرات کالای تجاری خود به‌صورت هوایی اقدام کنند.

لازم است اسناد و مدارک توسط صاحب کالا و یا نماینده قانونی آن هنگام اجرای تشریفات گمرکی ارائه شود. در صورت نیاز به مشاوره و هماهنگی می‌توانید با دفتر تماس حاصل فرمایید کارشناسان ما آماده ارائه خدمات امور صادراتی و گمرکی شما هستند.

مشخصات موردنیاز برای ارسال بار به دبی:

 • مشخصات نماینده صادرکننده
 • مشخصات گیرنده کالا در مقصد
 • کشور مبدأ محل ساخت یا تولید کالا (Country of Origin)
 • کشور مقصد وسیله حمل یا به‌طورکلی مقصد وسیله حمل
 • شرایط معامله و پرداخت و تحویل کالا
 • وسیله حمل، محل بارگیری
 • گمرک محل انجام تشریفات صدور کالا
 • مشخصات محموله (نوع، ابعاد، تعداد بسته‌ها، وزن با ظرف و علامت و شماره)
 • مشخصات کالا (تعرفه، کالا، تعداد یا مقدار کالا، وزن خالص، ارزش صادراتی کالا)

بسته‌بندی تخصصی کالاهای تجاری

بسته‌بندی یکی از حساس‌ترین و درعین‌حال تعیین‌کننده‌ترین مراحل عرضه، مصرف و حمل‌ونقل کالا است. بسته‌بندی بر روی کیفیت و محتوای بسیاری از مواد تأثیر به سزایی دارد. وجود بسته‌بندی اصولی و استاندارد اهمیت ویژه‌ای در بخش حمل‌ونقل به‌خصوص صادرات ایفا می‌کند.

کیفیت مطلوب مواد اولیه مورداستفاده در بسته‌بندی، کارایی و ابعاد مناسب بسته‌بندی موجب کاهش هزینه حمل‌ونقل محصولات می‌شود؛ زیرا ویژگی‌های گفته شده به جلوگیری از اتلاف وقت، سهولت بارگیری، استفاده بهینه از فضای وسایل نقلیه حمل بار و سرعت بخشیدن به حمل کالاها کمک می‌کنند. کالاهایی که دارای بسته‌بندی استاندارد هستند هنگام حمل‌ونقل و جابه‌جایی از خطر ضربه و آسیب‌دیدگی در امان می‌مانند.

پیشنهاد خواندنی؛ بهترین سایت های خرید از دبی (معرفی ۱۰ سایت)

ما می‌توانیم امکانات و ابزار مناسب بسته‌بندی باکیفیت استانداردهای جهانی را در اختیار شما قرار دهیم. شرکت سپاهان همراه با کادر مجرب در زمینه بسته‌بندی‌های تخصصی بار به‌ویژه در بخش صادرات تجهیزات صنعتی و کالاهای خطرناک، کالاهای فاسدشدنی و صنایع غذایی و دارو، در خدمت شرکت‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی می‌باشد. در صورت نیاز به سفارش می‌توانید با ما تماس بگیرید.

از خدمات مهم دیگر سپاهان همراه می‌توان به این مورد اشاره کرد که پرسنل حرفه‌ای ما امکان ترخیص کالای شما در دبی را مهیا می‌کنند.

اطلاعات مهم گمرک دبی

مشتریان ملزم به کامل کردن لیست بسته‌بندی با جزئیات محتویات حمل‌ونقل خود هستند. محموله‌هایی باارزش بالای 1000 درهم برای دریافت معافیت از مالیات نیاز به یک کپی از پاسپورت گیرنده و همچنین ویزای اقامت یا اشتغال دارند. اسناد به نام فرستنده کالا توسط کارشناس گمرک بررسی می‌شود.

به مشتریانی که ویزای اقامت، کار یا پاسپورت امارت متحده عربی ندارند توصیه می‌شود که از ارزش محموله خود (کمتر از 1000 درهم) اطمینان حاصل کنند تا واجدین شرایط ترخیص کالا بدون پرداخت عوارض باشند. هزینه حمل‌ونقل کالاهای شخصی بسته به خدمات استفاده شده بین 70 تا 100 درهم است که هنگام تحویل پرداخت می‌شود. در روز جمعه هیچ کالایی پردازش نمی‌شود ولی تحویل می‌تواند در روزهای یکشنبه انجام گیرد.

نکاتی که هنگام تحویل بار در فرودگاه دبی باید به آن توجه داشته باشید:

پس از انجام کارهای اولیه توسط شرکت سپاهان همراه پرسنل شرکت هواپیمایی دبی با شماره تماسی که در بارنامه به نام گیرنده ثبت شده تماس حاصل می‌کنند و رسیدن بار شما به مقصد دبی را اطلاع می‌دهند. به موارد زیر توجه داشته باشید:

 1. تلفن شما در دسترس باشد. زمان صدور بارنامه دو شماره‌تلفن ارائه دهید تا در صورت در دسترس نبودن، با شماره دوم تماس برقرار کنند.
 2. توجه داشته باشید کارمندان ایرلاین تلاش زیادی برای برقراری تماس با شما نمی‌کنند و شما می‌بایست گوش‌به‌زنگ باشید و حتی می‌توانید پیش‌دستی کنید و با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و خود وضعیت بارتان را استعلام بگیرید.
 3. پس از اطمینان از حصول بار به مقصد دبی باید به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه کنید. 
 4. سپس اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکت‌های هواپیمایی جهت ارائه این مدارک مبلغی از شما دریافت می‌کنند که این مبلغ سوای هزینه باربری به دبی است.
 5. در هر فرودگاه می‌بایست مبالغ ناچیزی جهت خدمات انبارداری و فرودگاهی توسط گیرنده کالا پرداخت شود که ارتباطی به پول حمل کالا به دبی را در مبدأ ندارد.
 6. در بیشتر فرودگاه‌ها تا 48 ساعت پس از رسیدن بار، به انبارداری تحویل نمی‌گردد. پس از گذشت 48 ساعت بر حسب حجم و وزن کالای خود می‌بایست به شرکت انبارداری مبلغی پرداخت نمایید.
 7. گمرک فرودگاه دبی بنا به قوانین گمرکی مبلغی بابت عوارض ورود کالا از شما دریافت خواهد کرد که این مبلغ بر اساس ارزش و نوع کالای شما متغیر است.

 خدمات تخصصی دفتر بین‌المللی دبی سپاهان همراه

 • ترخیص کلیه کالاهای وارداتی از ایران به دبی
 • حمل کالاهای ارسال شده از ایران به دبی به‌صورت air to air
 • دریافت کالاهای شرکای تجاری در شهر دبی و ارسال آن از طریق خطوط هوایی به سایر نقاط دنیا
 • دریافت روزانه کالا از طریق خطوط هوایی و ارسال به ایران با اولین پرواز
 • ارائه خدمات door to door
 • شرکت بازرگانی سپاهان همراه، تا زمان ترخیص کالا در دبی همراه شماست.

شرکت بازرگانی سپاهان همراه از صفر تا صد مراحل ارسال کالای شما به دبی در کنار شماست. موارد ذکر شده جهت ارسال کالا به‌صورت تجاری است و شرایط حمل بار مسافری در بعضی موارد متفاوت خواهد بود؛ شرایط ارسال بعضی از کالاها در گمرکات مقاصد باید به‌روزرسانی گردد که البته تیم حمل هوایی تا لحظه تحویل کالا با شما خواهد بود.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *