جدیدترین لیست شرکت های واردکننده اپل  در ایران

واردکنندگان آیفون

آنچه در این مطلب خواهید خواند

بعد از اعلام لیست ۲۳ شرکت مجاز ثبت سفارش و ارائه خدمات پس از فروش تلفن‌های همراه سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان بخش‌هایی از این لیست را اصلاح کرد.

به گزارش روابط عمومی سپاهان همراه به نقل از ایسنا، چندی پیش براساس مصوبه‌ای، تصمیم بر این شد که دیگر ثبت سفارش هیچ کالای مصرفی بدون خدمات پس از فروش از طریق نمایندگی‌های رسمی صورت نگیرد.

این تصمیم در حالی اتخاذ شد که به علت گشایش‌هایی که بعد از برجام صورت گرفت شرکت‌های ایرانی امکان اخذ نمایندگی از بسیاری شرکت‌های صاحب‌ نام خارجی را پیدا کرده‌اند که به همین دلیل الزاماتی به شکل خاص روی بازار خودرو و تلفن همراه لحاظ شد.

شرکت های واردکننده اپل  در ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در این میان بعد از مناقشاتی که درباره بازار واردات و ارائه خدمات پس از فروش تلفن همراه اپل به وجود آمد و عملا امکان اخذ نمایندگی از کشور آمریکا وجود نداشت و شرکت اپل نیز تمایلی به اعطای نمایندگی محصولات خود به ایران نشان نداد. در حالی که تقاضای خرید این محصولات در بازار تلفن همراه ایران وجود داشت سازمان توسعه تجارت و سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان برای حل این موضوع طرحی را به اجرا در آوردند.

براساس این طرح شرکت‌هایی که تا پیش از به امضاء رسیدن برجام به خاطر عدم دسترسی به شرکت‌های اصلی می‌توانستند به راحتی مجوز واردات محصولات را در صورت داشتن ارتباط با یک نمایندگی فرعی محصولات خارجی در شرکت ثالث دریافت کنند حالا بعد از یک اولتیماتوم ملزم شدند فقط در صورتی که بتوانند اقدام به اخذ نمایندگی رسمی از شرکت مادر کنند، مجوز واردات‌شان همچنان برجا خواهد بود.


اما در استثنایی سازمان‌های مربوطه بعد از بررسی‌های لازم شرایط شرکت‌ها، اسامی ۲۳ شرکتی که دارای مجوز واردات و گارانتی گوشی‌های تلفن همراه فاقد نمایندگی در ایران هستند را اعلام کرد.

ولی در این لیست در کنار اسامی برندهای خارجی فاقد نمایندگی برند HTC به اشتباه درج شده بود که از قبل دارای نمایندگی رسمی در ایران بود و سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در توضیح خود، این اشتباه را تایید و آن را از جانب لیستی که از سوی سازمان توسعه تجارت به آن داده شده بود، توصیف و لازم‌الاصلاح اعلام کرد که به شرح زیر است:

لیست شرکت های واردکننده اپل در ایران

   نشان تجاری نام شرکت 
 ماناتل پارس APPLE
 مدیا پردازش APPLE
 ایرانیان قائم همراه APPLE
 اکسیر تجارت صبا APPLE
 داتیس امرتات APPLE
 الماس سیستم APPLE
 سیب طلایی هوشمند APPLE
 گروه آروند APPLE
 دلتا همراه پرداز شرق APPLE
 انفورماتیک گستر APPLE
 دی تل APPLE
 ارکان ارتباطات نوین Lenovo-motorola
 ارکان ارتباطات APPLE
 پرشین سلوکام قشم APPLE- Blackbery
 بین المللی تجارت یاس جهان APPLE
 توسعه ارتباطات هما APPLE
 تک تیم فن APPLE
 فوژان ارتباط قشم APPLE
 ویستا پخش رایانه APPLE
 پیشرو الکترونیک فراسو APPLE
 سریر سرویس APPLE
 تحلیلگران هوشمند امید (اپل تکنولوژی) APPLE
 آسمان رایانه سخت افزار APPLE

 

2.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *