واردات و خرید قطعات ماشین‌های صنعتی از چین

برای مشاوره با شماره زیر تماس بگیرید

ماشین‌آلات صنعتی بسیار متنوع هستند و انواع مختلفی از تجهیزات برای اهداف مختلف در محیط‌های صنعتی استفاده می‌شود. ازآنجایی‌که اکثر ماشین‌آلات صنعتی برای خدمت به یک هدف خاص ساخته می‌شوند، مهم است که ماشین‌ها با قطعات باکیفیت ساخته شوند تا به آنها کمک کند تا به طور مؤثر در خدمت هدف خود باشند. تلاش برای یافتن قطعات مناسب برای ماشین‌آلات صنعتی شما می‌تواند طاقت‌فرسا باشد، به‌خصوص اگر شرکت شما متکی به انواع مختلف ماشین‌آلات باشد. شرکت سپاهان همراه با داشتن دفاتر در کشور چین خرید قطعات دستگاه‌های صنعتی از چین را برای شما بسیار آسان کرده است. در این مطلب به سؤال‌های متداول درمورد واردات قطعات دستگاه‌های صنعتی از چین و همچنین معرفی برخی از این قطعات پرداخته‌ایم.

برای خرید قطعات ، فرم زیر را پر کنید!

بهترین منبع برای تأمین قطعات صنعتی کجاست؟

بهترین و ارزان‌ترین منبع برای خرید و واردات قطعات صنعتی، کشور چین است. شرکت سپاهان همراه با داشتن دفاتر مستقر در چین و کارشناسان خبره حاضر در این دفاتر، آماده‌ی خدمت‌رسانی به شما برای منبع یابی و تأمین قطعات صنعتی موردنیاز شما. پیداکردن بهترین تولیدکننده‌های قطعات صنعتی در چین است.

چگونه از کیفیت قطعه سفارشی مطمئن شویم؟

شرکت سپاهان همراه آماده خدمت‌رسانی در زمینه‌ی بازرسی کالا به شما تجار گرامی است. چنان‌چه تمایل دارید که از کیفیت قطعه‌ی سفارشی خود اطمینان یابید، کارشناسان شرکت سپاهان همراه باکیفیت‌ترین قطعات صنعتی مورد نظر شما را از منابع مورد اطمینان تامین خواهند کرد.

واردات قطعات صنعتی از چین چه مدت‌زمان می‌برد؟

واردات قطعات صنعتی از چین به دو صورت انجام می‌شود:

حمل هوایی

حمل دریایی

حمل دریایی مدت زمانی حدود 3 الی 4 ماه به طول می‌انجامد، درحالی‌که حمل هوایی قطعات دستگاه‌های صنعتی مدت زمانی در حدود 2 هفته به طول می‌انجامد.

چه زمانی قطعات دستگاه صنعتی که از چین خریدیم می‌رسد؟

هزینه واردات قطعات دستگاه‌های صنعتی از چین را چگونه پرداخت کنیم؟

پرداخت هزینه‌ی واردات قطعات دستگاه های صنعتی در سالیان اخیر به دلیل تحریم‌ها، بازرگانان را با معضلاتی روبرو کرده است. شرکت سپاهان همراه امکان پرداخت ریالی را برای شما تجار گرامی فراهم آورده است تا این مشکل را از سر راه واردات شما بردارد. شما می‌توانید به صورت ریالی هزینه‌های لازم برای واردات قطعات دستگاه‌های صنعتی را پرداخت کنید و قطعات مورد نیاز خود را در ایران تحویل بگیرید.

چند نمونه از قطعات دستگاه‌های صنعتی

بلبرینگ

بلبرینگ‌های مکانیکی نقش مهمی در انتقال نیرو به حرکت دارند. بدون یاتاقان‌ها، نورد یا چرخش مؤثر شفت‌ها وجود نخواهد داشت و هیچ هواپیما، قطار یا اتومبیلی وجود نخواهد داشت. بلبرینگ‌ها در درجة اول با به‌حداقل‌رساندن اصطکاک حرکت موردنظر را تسهیل می‌کنند. یاتاقان‌ها در اشکال مختلف برای اهداف صنعتی مختلف وجود دارند.

نازل

نازل‌های فشارقوی فرایندهایی مانند شستشو و رنگ‌آمیزی اقلام بزرگ مانند مخازن را آسان و کارآمد می‌کنند. قبل از تصمیم‌گیری برای خرید، بسیار مهم است که با مشخصات محصول آشنا شوید.

کلاچ

از کلاچ‌ها برای اتصال محرک اصلی (موتور) به بار به‌گونه‌ای استفاده می‌شود که امکان قطع شدن انتقال گشتاور را فراهم می‌کند. کلاچ‌ها برای درگیرکردن طیف گسترده‌ای از پمپ‌ها، فن‌ها و نوار نقاله‌ها در کاربردهای صنعتی، موبایل و ماشین‌های تجاری استفاده می‌شوند.

هدف اصلی یک مجموعه کلاچ، اتصال و جداکردن دو محور چرخان است. یک شفت به منبع نیرو یا موتور متصل است و شفت دیگر که توسط منبع نیرو به حرکت در می‌آید، قدرت یا گشتاوری را که وسیله نقلیه یا ماشین‌آلات را به حرکت در می‌آورد، فراهم می‌کند.

سیلندر هیدرولیک

سیلندر هیدرولیک یک محرک مکانیکی است که برای تأمین نیروی یک جهته از طریق یک ضربه یک جهته استفاده می‌شود. سیلندرهای هیدرولیک تقریباً در هر صنعتی مورداستفاده قرار می‌گیرند و در پیکربندی‌های مختلف موجود هستند. دو نوع عمده سیلندرهای هیدرولیک عبارتند از: میله بند و جوش داده شده.

گیربکس

گیربکس یک قطعه مکانیکی است که از چرخ‌دنده‌ها برای انتقال حرکت یک موتور یا PTO به ماشین یا دستگاه همسان خود استفاده می‌کند. گیربکس‌ها می‌توانند سرعت محور محرک ورودی را افزایش یا کاهش دهند و/یا جهت درایو را تغییر دهند.

ماشین‌های کنترل عددی

کنترل عددی کامپیوتری (CNC) به‌عنوان یک فرایند تولید کاهشی تعریف می‌شود که معمولاً از ابزارهای ماشین‌کاری و کنترل‌های الکترونیکی برای حذف لایه‌های مواد از کالا استفاده می‌کند. انجام این کار یک قطعه سفارشی را تحویل می‌دهد و برای طیف گسترده‌ای از مواد مناسب است. این یک روش با دقت بالا برای ساخت قطعات سفارشی شده از مواد مختلف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به این بلاگ پست امتیاز دهید!