ارسال بار بصورت درب به درب (door to door)

با ما تماس بگیرید!

خدمات Door to Door چیست؟

تعریف ساده خدمات door to door این است که شرکت ارائه‌دهنده خدمات بازرگانی، کالای مشتری را از درب کارخانه فروشنده و یا محلی که از پیش تعیین شده است تحویل می‌گیرد.

سپس کالا را با انجام تشریفات گمرکی از کشور مبداء خارج کرده و به وسیله حمل هوایی یا حمل دریایی به گمرک کشور مقصد می‌رساند. آنجا نیز پس از طی تشریفات گمرکی و ترخیص کالا، از طریق سیستم حمل زمینی، کالا را به درب محل مورد نظر مشتری تحویل می‌دهد. 

اگر چه فرایند ذکر شده در بالا بسیار کوتاه و مختصر بیان شده است، اما باید گفت که ارائه خدمات door to door مراحل خاص خود را دارد. شرکتی که این خدمات را ارائه می‌دهد، باید دارای سیستم یکپارچه بازرگانی باشد تا این فرایند را به بهترین و با کیفیت‌ترین شکل ممکن انجام دهد.

مراحل ارائه خدمات Door to Door شرکت سپاهان همراه

خدمات Door to Door شرکت سپاهان همراه به صورت کاملا حرفه‌ای و با استفاده از شبکه گسترده دفاتر این شرکت و تجربه ۲۰ ساله در حمل و نقل بین‌المللی کالا صورت می پذیرد.

قرارداد

عقد قرارداد و معرفی شرکت سپاهان همراه به عنوان نماینده مشتری

مطابقت بار با اسناد

تحویل بار از فروشنده در کشور مبدا و مطابقت با اسناد خرید

انبارداری در مبدا

انجام امور انبارداری در کشور مبدا

حمل دریایی

ارائه سرویس حمل بین المللی از سه روزش، حمل دریایی، حمل هوایی و حمل زمینی

ترخیص کالا

انجام امور ترخیص و تشریفات گمرکی از کشور مبدا

ترخیص کالا

آماده سازی مرسوله جهت ارسال به گمرکات کشور مبدا

امور گمرکی

انجام امور گمرکی در گمرکات ایران شامل: عملیات ثبت بار، ارزیابی و بازبینی مرسولات، پرداخت هزینه‌های گمرکی، دریافت قبض انبار و ترخیص بار به منظور خروج از گمرک

گرفتن بهترین قیمت از باربری

خدمات حمل بار که شامل هماهنگی با باربری داخلی، گرفتن بهترین قیمت

تحویل به صورت Door to Door

ارسال مرسوله توسط شرکت باربری و در نهایت تحویل بار به محل موردنظر مشتری

مراحل خدمات door to door

  • بسته‌بندی و انتقال کالا از نقطه مبدا (درب کارخانه فروشنده)
  • تهیه اسناد حمل و نقل (لیست بسته‌بندی، صورت‌حساب تجاری، لایحه، گواهی مبدا …)
  • بارگیری و تخلیه در بندر یا فرودگاه و ترخیص کالا از گمرک
  • حمل و نقل به بندر یا فرودگاه کشور مقصد
  • تحویل به آدرس نهایی شما‌
حمل دریایی از چین به ایران

حمل و نقل دریایی یا هوایی ؟

حمل کالاهای مرجوعی

شرکت بازرگانی سپاهان همراه در ارائه خدمات door to door گزینه‌های مختلف حمل و نقل کالا را به تجار ارائه خواهد داد. با توجه به نیاز و انتظارات طرف قرارداد، یکی از چند روش حمل و نقل کالا انتخاب خواهد شد. 

در واقع انتخاب روش حمل و نقل تحت تاثیر دو عامل اصلی حجم/وزن کالا و  مهلت ارسال است. همچنین تفاوت اصلی بین حمل و نقل دریایی و حمل و نقل هوایی، زمان حمل و نقل است. در حقیقت، حمل و نقل هوایی بسیار سریع‌تر از حمل و نقل دریایی صورت می‌گیرد.

ویژگی‌های شرکت های ارائه دهنده خدمات درب به درب

اما بیایید به ویژگی‌هایی که یک شرکت ارائه‌دهنده خدمات door to door باید داشته باشد نگاهی بیاندازیم. به عنوان نمونه شرکت سپاهان همراه خیلی پیش از شروع این فرایند نیز در کنار مشتریان خود است. 

اگر به تعریف بالا دقت کرده باشید، شروع خدمات door to door از زمانی است که مشتری نوع کالا و میزان آن و محل دریافت کالا از فروشنده را تعیین می‌کند، اما خدماتی که این شرکت ارائه می‌دهد از چند گام پیش از این شروع می‌شود.

ابتدا به مشتریان خود مشاوره‌های لازم در خصوص واردات کالای موردنظر آنها را ارائه می‌دهد. سپس در یافتن بهترین نمونه از محصول مورد نظر آنها که با کیفیت و قیمت مناسبی باشد به آنها کمک می‌کند که این خدمت در اصطلاح منبع یابی نامیده می‌شود. علاوه بر این در صورتی که مشتری خود تمایل به حضور در مرحله کاری منبع یابی داشته باشد او را با یک مترجم چینی زبان مسلط به زبان فارسی همراهی می‌کند.

خدمات دور تو دور

بیشتر بخوانید: حمل بار از چین

پس از آنکه به فروشنده‌های بهتر و نمونه های اولیه کالای مورد نظر مشتری رسیدیم، در صورتی که مشتری در کشور صادرکننده حضور نداشته باشد با خدمات حمل هوایی، نمونه غیرتجاری (سمپل) را در سریع ترین زمان ممکن برای ایشان ارسال می‌کنیم. پس از گذشت تمامی این مراحل نوبت به شروع فرایند خدمات door to door می‌رسد که کالا را از درب کارخانه یا شرکت فروشنده، تحویل گرفته و به درب آدرس موردنظر مشتری ارسال می‌کنیم.

خدمات Door To Door شرکت سپاهان همراه

شرکت سپاهان همراه با سابقه بیش از ۲۰ سال فعالیت بازرگانی و بهره‌گیری از بیش از ۲۰۰ پرسنل باتجربه، متخصص و باانگیزه، و همچنین دارا بودن دفاتر بازرگانی در شهرهای تهران، اصفهان، دبی، شنزن و گوانجو توانایی انجام سریع و دقیق کلیه خدمات بازرگانی را به مشتریان خود دارد.

علاوه بر این شرکت سپاهان همراه با عقد قراردادهای بین‌المللی همکاری و بهره‌گیری از شرکت‌های بزرگ حمل دریایی، سرویس‌های حمل کالا از طریق دریا را در سطح حرفه‌ای به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

این شرکت با برخورداری از دو خط هوایی مستقیم و غیرمستقیم از طریق معتبرترین خطوط هوایی بین‌المللی از شهرهای شنزن، گوانجو و دبی به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) نسبت به حمل کالای مشتریان خود به صورت عمده و خرده به صورت روزانه مشغول فعالیت است. 

از طرفی با ارائه خدمات انبارداری پیشرفته که شامل انبار پرند و انبار گوانجو است، نیازهای بازرگانان محترم را به انبار کردن کالاها برطرف نموده است.

خدمات door to door سپاهان همراه

ارائه خدمات door to door نیازمند وجود یک چرخه کامل از خدمات بازرگانی در یک شرکت است. این‌گونه خدمات که در جهت آسودگی خاطر و رضایت مشتری ارائه می‌شوند، تنها در یک سیستم یکپارچه خدمات بازرگانی قابل ارائه است. 

شرکت سپاهان همراه امیدوار است که همانگونه که تا امروز توانسته است با ارائه سرویس‌های حرفه‌ای رضایت خاطر مشتریان را فراهم آورد، از این پس نیز گام های خود را استوارتر از همیشه بردارد. در صورتی که نیاز به مشاوره بازرگانی در خصوص صادرات و واردات کالا داشتید، می‌توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

3.4/5 - (33 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *