حمل هوایی { ارسال بار هوایی به سراسر دنیا } + مشاوره رایگان | سپاهان همراه

حمل هوایی ( فریت بار ) یکی از سریع‌ترین روش‌های حمل و نقل بین المللی کالا در دنیاست. از همین‌رو در شرکت سپاهان همراه خدمات تخصصی حمل کالا به صورت هوایی را گسترش دادیم و یک پل ارتباطی به اقصی نقاط جهان ایجاد کردیم. همکاری این مجموعه با معتبرترین خطوط هوایی بین المللی از شهرهای گوانجو و دبی، همچنین استفاده از دو خط هوایی مستقیم و غیرمستقیم به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) این امکان را به وجود آورد، تا بتوانیم خدمات حمل هوایی بین المللی را از اقصی نقاط دنیا، بدون محدودیت در وزن و حجم، به صورت روزانه ارائه دهیم. 

خدمات فریت بار سپاهان همراه، حمل هوایی انواع کالا از قبیل کالای سنگین، کالای خطرناک، حمل کالا از چین، فریت بار به اقصی نقاط دنیا، مطابق با قوانین و مقرارت بین المللی بدون محدودیت را در بر می‌گیرد. از آنجایی که این مجموعه موفق به دریافت مجوز فعالان مجاز اقتصادی از گمرک جمهوری اسلامی ایران شده است، مسیر قرمز برای کالاهای وارداتی این مجموعه وجود ندارد.

خدمات حمل هوایی سپاهان همراه

 

  حمل به سراسر چین به ویژه (هنگ کنگ، گوانگجو، شنزن) و امارات

 Door to Door

Ex work 

  FOB

Air to Air Services

  دریافت مرسوله از محل فرستنده و تحویل به درب محل گیرنده

  دریافت مرسوله از محل فرستنده و تحویل در فرودگاه مقصد

  دریافت از فرودگاه مبدأ و تحویل درب به درب محل گیرنده

  دریافت کالا از فرودگاه مبدأ تا فرودگاه موردنظر

  حمل کالای حجیم و Oversize

حمل بسته های کوچک

ارسال بسته و مدارک پستی

  بسته بندی و labeling کالاهای تجاری / غیرتجاری

  حمل کالای خطرناک ( Miscellaneous Goods )

  حمل حیوان زنده

  حمل کالای حساس و فاسدشدنی

  حمل چارتری و حمل یکسره

  سرویس حمل سریع (پست سریع)

  ترانزیت داخلی و مشاوره در زمینه حمل و نقل

مزایای حمل و نقل هوایی
حمل کالاهای مرجوعی

حمل هوایی شرکت سپاهان همراه

در حمل هوایی به دلیل رشد سالانه قابل توجه در ترافیک حمل و نقل بین المللی کالا، مسئله زمان عامل بسیار مهمی است. ما در مجموعه سپاهان همراه با ارتباط و سابقه درخشان و همکاری با بیمه های بین المللی، توانستیم فضایی امن برای حمل هوایی بین المللی کالاها ایجاد نمائیم و با سرعت و دقت این خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

از همین رو با حساسیت و دقت کالاها را حمل نموده و در سریع ترین زمان ممکن به دست صاحبان کالا می‌رسانیم. در فریت بار به رابطه بین قیمت کالا، وزن و حجم آن نیز می‌بایست توجه شود. زیرا هر چه ارزش کالا نسبت به وزن آن بیشتر باشد، حمل هوایی برای کالای مورد نظر مقرون به صرفه تر است.

سعی ما بر این بوده تا با به کارگیری مجوز خدمات حمل هوایی بین المللی از سازمان هواپیمای کشوری، روشی سریع و امن، برای حمل و نقل بین المللی کالا، همراه با پیگیری روزانه بار، خدمات فریت بار مرسوله را از مبدأ تا مقصد به انجام برسانیم. همچنین با دارا بودن انبار پرند به وسعت ۵۰۰۰ متر مربع در نزدیکی فرودگاه امام خمینی (ره)، امکان ارائه سریع‌ترین و با کیفیت‌ترین خدمات را به مشتریان خود داریم.

پشتیبانی کادری مجرب و متخصص، مشاوره و خدمات به روز در امور بازرگانی و گمرکی کارشناسان، کیفیت کار را چندین برابر نموده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. در خصوص اینکه بهترین روش برای واردات کالای مدنظر شما کدام روش حمل و نقل می‌باشد، می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان بازرگانی شرکت سپاهان همراه نیز بهره ببرید.

مزایای ارسال بار هوایی

مهم ترین ویژگی حمل هوایی سرعت بخشیدن فرایند دستیابی افراد به کالاهای تجاری و غیرتجاری است که همیشه مورد توجه تجار و اشخاص حقیقی نیز بوده است. چرا که این روش علاوه بر سرعت، برای جابجایی کالاهایی که امنیت و حساس بودن آنها حائز اهمیت است، بهترین گزینه است.

هزینه ارسال بار هوایی

هزینه حمل و نقل هوایی بسته به عوامل مختلفی متغییر و متفاوت است و این عوامل عبارتند از:

 •  روش های مختلف حمل هوایی
 •  نوع کالا
 • نوع بسته بندی کالا
 • مبدا و مقصد
هزینه حمل هوایی
فریت بار

انواع حمل هوایی

حمل هوایی بنا به نوع خدماتی و نقطه شروع به انواع گوناگونی تقسیم می شود.

 • نوع اول حمل هوایی شامل دریافت و جمع آوری کالا از محل فرستنده و تحویل آن به محل گیرنده می شود.
 • نوع دوم شامل دریافت و جمع آوری کالا از فرودگاه مبدا و تحویل آن در فرودگاه مقصد است، یعنی صرفا لازم نیست که کالا به درب محل گیرنده کالا برده شود.
 • نوع سوم شامل دریافت و جمع آوری کالا از محل فرستنده تا فرودگاه مورد نظر است.

منظور از فریت بار چیست؟

 

به  حمل و نقل کالا به صورت عمده از طریق جاده ، حمل و نقل بین مدلی (ریلی و جاده ای)، کشتی یا هوایی گفته می شود. البته در ایران  منظور از اصطلاح فریت بار، حمل و نقل هوایی کالا است.

سوالات متداولسوالات متداول حمل هوایی

عوامل تاثیر گذار بر هزینه ارسال بار هوایی چیست؟

 • مسیر
 • ماهیت کالا
 • وزن
 • ابعاد
 • انتخاب شرکت حمل کننده

هزینه بسته بندی در ارسال بار هوایی چیست؟

برخی از بارها هستند که به بسته بندی ویژه یا در اصطلاح (pack, repack) نیازدارند که با توجه به وزن کالا و اقداماتی که در مبداء انتخاب می‌شوند هزینه های بسته بندی متفاوت خواهد بود.

مدارک لازم برای ارسال هوایی بار چیست؟

در صادرات و واردات وجود  فاکتور ( Invoice  ) و لیست اطلاعات دقیق کالا ( Packing list  ) به مثابه شناسنامه  ای برای تمامی امور حمل و نقل هست.  در صورت نبود هر یک از این مدارک امکان بارگیری بار نخواهد بود. در ضمن باید این را هم در نظر بگیریم که برای برخی کالاها مانند مواد خوراکی الزام به دریافت certificate  یا همان مجوزهای مربوطه برای اجازه ی ورود یا خروج کشور مقصد الزامی است.

آیا ماهیت کالا در هزینه حمل تاثیر گذار است ؟

هزینه ارسال از طریق حمل هوایی کالا با توجه به ماهیت آن متفاوت است. برخی از کالاهای معمولی یا normal  از  لحاظ حمل و ماهیت بدون نیاز به شرایط و مراقبت خاص، حمل می شوند و برای هواپیما خطری ندارند. اما برخی کالا هستند که در دسته کالاهای خطرناک جای دارند . این کالاها با توجه به شرایط ویژه و خاصی که دارند می بایست از پیش باید هماهنگ شده و سپس ارسال شوند و همچنین هزینه های خاص خودشان را هم دارند . باید در نظر گرفت که تنها با داشتن برگه شناسه ی ایمن کالا یا همان MSDS ( material safety data sheet )  حمل می شوند.

5/5 (4 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EN