قوه قضاییه در همکاری با اتاق بازرگانی تهران مصمم است

آنچه در این مطلب خواهید خواند
  Add a header to begin generating the table of contents

  پنجمین همایش مبارزه با فساد، در تاریخ ۱۸ آذر ماه سال جاری با حضور مقامات ارشد حوزه قضایی، فعالان اقتصادی و کارآفرینان برگزار گردید. در این همایش همچنین محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رئیس جمهور و دادستان کل کشور نیز حضور داشته اند.

  حسن فروزان فرد، رئیس کمیسیون حمایت قضایی اتاق بازرگانی تهران در این همایش ضمن اشاره به شکل گیری همکاری جدی میان قوه قضاییه و فعالان اقتصادی به شعارهای حائز اهمیت و ارزنده‌ای که از سوی رئیس جدید قوه قضاییه در این خصوص مطرح شده است پرداخت.

  وی در ادامه گفت:« حمایت قضایی و مبارزه با فساد به عنوان اهداف اصلی فعالیت کمیسیون قضایی اتاق بازرگانی تهران است و تعامل زیادی نیز با قوه قضاییه در این رابطه حاصل شده است.» رئیس کمیسیون حمایت قضایی اتاق بازرگانی تهران همچنین به همکاری اتاق تهران با دیوان عدالت اداری و بخش های مختلف قوه قضاییه، اشاره کرد و توضیح داد:« این مسیر خوبی است که تعریف شده و در مسیر تسهیل امور قضایی و نیز مبارزه با فساد  گام های جدی برداشته خواهد شد.»

  فروزان فرد در پایان از تغییرات صورت گرفته در قوه قضاییه ابراز خرسندی کرد و همچنین شعارهای رئیس جدید قوه قضاییه را بسیار حائز اهمیت برشمرد و گفت:« به نظر می رسد که روند مناسبی در این رابطه با همکاری فعالان اقتصادی در راه مبارزه با فساد بر کشور حاکم شود.»

  منبع: خبرگزاری مهر

  به این بلاگ پست امتیاز دهید!
  0/5 (0 نظر)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *