خرید عمده موبایل

خرید عمده موبایل، از شرکت‌های بازرگانی پرسودترین نوع این تجارت است. اگر چندسالی است که در بازار موبایل فعال هستید حتما می‌دانید که پخش عمده موبایل توسط دو نوع شرکت عرضه می‌شود. اولین فروشندگان کسانی هستند که به‌صورت عمده از بازرگانی‌های داخل کشور خرید می‌کنند و با احتساب سود خود به شما می‌فروشند. دسته دوم شرکت‌های بازرگانی مثل سپاهان همراه هستند که خودشان واردکننده موبایل هستند. خوشبختانه در حال حاضر سپاهان همراه اکثر مدل‌های پرطرف‌دار شیائومی و سامسونگ را به بازار وارد کرده و با نازل‌ترین قیمت به فروش می‌رساند.

برای  خرید عمده موبایل لطفا به شماره زیر در واتس اپ پیام دهید.

ارزان‌ترین روش خرید عمده موبایل

واردات تلفن همراه نیاز به مجوزهای سختگیرانه‌ای دارد بااین‌حال سپاهان همراه جزو بزرگ‌ترین واردکنندگان موبایل است که در بازار به پخش عمده تلفن همراه شناخته شده است. از برندهای مطرحی مانند شیائومی و هواوی چین گرفته تا گوشی‌های پرطرف‌دار سامسونگ و اپل. تمرکز فعلاً بر برندهای پرفروش سامسونگ و شیائومی است ولی محصولات مهم اپل نیز قطعاً در میان سبد فروش عمده سپاهان همراه قرار خواهد داشت.

نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد این است که واردات مستقیم برای کسی که آشنایی کافی ندارد می‌تواند بسیار پرریسک باشد. تأمین‌کننده نامناسب بزرگ‌ترین ریسکی است که باید مدنظر قرار دهید. با خرید عمده از سپاهان همراه از یک سو ریسک واردات به صفر می‌رسد و از سوی دیگر مزیت کمترین واسطه و بیشترین حاشیه سود را به دست می‌آورید.

پرفروش‌ترین برندهای موبایل کدام هستند؟

 بر اساس آمارهای جهانی در نیمه اول سال 2022 سامسونگ حدود یک چهارم بازار جهان را در اختیار دارد و اپل با 18 درصد در رتبه بعدی است.

پرفروش‌ترین برند‌های گوشی موبایل در نیمه اول ۲۰۲۲
5/5 - (1 امتیاز)