جنرال موتورز چینی در راه آمریکا

جنرال موتورز چینی
آنچه در این مطلب خواهید خواند
  Add a header to begin generating the table of contents

  [av_textblock size=” font_color=” color=”]
  با ایجاد کارخانه جنرال موتروز در چین صورت می گیرد

  جنرال موتورز چینی در راه آمریکا

  به گزارش روابط عمومی سپاهان همراه به نقل از ایسنا، جنرال موتورز سال آینده خودرویی را در آمریکا خواهد فروخت که در چین تولید شده است و نخستین خودروساز آمریکایی می‌شود که با سرمایه گزاری و ایجاد خط تولید در چین به این کار مبادرت می‌کند.

  جنرال موتورز با احداث کارخانه خود در استان شاندونگ چین از ژانویه امسال موفق به فروش 127 هزار و 85 دستگاه بوئیک انویژن شده است و قصد دارد از سال آینده بین 30 تا 40 هزار خودرو از چین به آمریکا صادر کند.

  چین سال گذشته بزرگترین بازار خودروهای تولیدی جنرال موتورز بود اما کندی رشد اقتصادی این کشور سبب شد تا این جایگاه را در سال 2015 به آمریکا واگذار کند.

  اتحادیه قدرتمند “یونایتد اتو ورکرز” اقدام مذکور را “سیلی بر صورت” مالیات دهندگان آمریکایی و زنان و مردانی توصیف کرد که برای نجات جنرال موتورز در تاریک‌ترین دوران این خودروسازی آمریکایی سخت تلاش کردند.

  این خبر جنجال برانگیز در شرایطی اعلام می‌شود که تحت توافقی که بین جنرال موتورز و اتحادیه های کارگری صورت گرفته است دستمزد نیروی کار شرکت جنرال موتروز در سال آینده افزایش خواهد داشت.
  [/av_textblock]

  [av_comments_list]

  [av_social_share title=’اشتراک این مطلب’ style=” buttons=” share_facebook=” share_twitter=” share_pinterest=” share_gplus=” share_reddit=” share_linkedin=” share_tumblr=” share_vk=” share_mail=”][/av_social_share]

  0/5 (0 نظر)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *