برنامه پرداخت مالیات مشاغل: امکان پرداخت در 6 قسط برای تسهیل کسب‌وکارها

آنچه در این مطلب خواهید خواند

بر اساس بخشنامه رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی امکان افزایش ۲ماهه اقساط مالیات صاحبان مشاغل در صورت درخواست مودی و تأیید اداره کل مالیاتی فراهم شده است.

به گزارش سپاهان همراه از خبرگزاری تسنیم، بر اساس مصوبه سازمان امور مالیاتی امکان تقسیط مالیات مودیان از 4 ماه به 6 ماه در صورت درخواست افراد به وجود آمده است.

لازم به ذکر است، پیش‌ازاین سازمان امور مالیاتی اعلام کرده بود که در خصوص مودیانی که مالیات قطعی تبصره 100 خود را پذیرفته‌اند امکان تقسیط پرداخت مالیات مشاغل خود تا 4 ماه را دارند.

به گزارش سپاهان همراه به نقل از خبرگزاری تسنیم، در بخشنامه سیدهادی سبحانیان رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی به ادارات کل این سازمان ذکر شده است که حسب درخواست مودی مالیاتی و موافقت اداره کل امور مالیاتی ذی‌ربط مدت‌زمان تقسیط پرداخت مالیات موضوع‌بند (4) دستورالعمل شماره 200/1402/3 مورخ 1402/02/27 در ارتباط با مالیات مقطوع عملکرد سال 1401 برخی از صاحبان مشاغل در اجرای حکم تبصره ماده (100) قانون مالیات‌های مستقیم اصلاحی مصوب 1394/04/31 با رعایت مفاد بند (ل) تبصره (6) قانون بودجه سال 1402 کل کشور حداکثر به مدت 2 ماه مازاد بر ٤ ماه تعیین شده در دستورالعمل یاد شده قابل‌افزایش است.

به این بلاگ پست امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *