13 نمایشگاه بین المللی تدارکات و حمل و نقل بین المللی (CILF) در شهر شنزن

CILF
آنچه در این مطلب خواهید خواند
  Add a header to begin generating the table of contents

  13 نمایشگاه بین المللی تدارکات و حمل و نقل بین المللی (CILF) در شهر شنزن چین با حضور حدود 1800 غرفه دار از بیش از 81 کشور در حال برگزاری است.

  The 13th China (Shenzhen) International Logistics and Transportation Fair, Shenzhen, China

  (CILF) بزرگترین نمایشگاه بین المللی تدارکات و حمل و نقل بین المللی در آسیا برای لجستیک و مدیریت زنجیره تامین، بندر و حمل و نقل، اینترنت و تجارت الکترونیک بین المللی، اکسپرس، بارگیری هوا، ساخت و ساز پارک های صنعتی وعملیاتی، حمل و نقل ریلی و حمل و نقل بین الملل دریایی ، وسایل نقلیه تجاری جدید، انبار هوشمند، پلت فرم اطلاعات لجستیک، ساخت و ساز حمل و نقل هوشمند، تجهیزات و تکنولوژی لجستیک، انبار هوشمند و فراتر از آن است.

  نمایشگاه بین المللی تدارکات و حمل و نقل بین المللی با شرکت کنندگان برتر از سراسر دنیا، تولید کنندگان برتر، رهبران صنایع، شرکت های تجاری و گردشگری در ارتباط با صنعت حمل و نقل لجستیک و حمل و نقل بین المللی است. نمایندگان، غرفه داران و بازدیدکنندگان جنبه های مهم مربوط به لجستیک و صنعت حمل و نقل را مورد بحث قرار می دهند. فعالیتهای انجمنها تخصصی بخش مهمی از این رویداد خواهند بود. جلسات تدارکات، کنفرانس های مالی و نمایش محصول، هزاران نفر از شرکت کنندگان را از صنعت لجستیک جذب می کند. این رویداد بین المللی یکی از بهترین نمایشگاهای از نوع خود در این منطقه است و فرصت مناسبی برای به اشتراک گذاشتن آخرین فن آوری های روز و برقراری روابط تجاری جدید میان موسسات سرمایه گذاری و شرکت های لجستیک در تجارت جهانی است.

  CILF

  شرکت سپاهان همراه در راستای ارتقای خدمات حمل ونقل بین الملی خود با حضور در بزرگترین نمایشگاه بین المللی تدارکات و حمل و نقل بین المللی آسیا، درصد برقرای اتباطات تجاری موثر با بزرگترین شرکت های حمل و نقل بین المللی و کسب آخرین تکنولوژی های روز دنیا در جهت تسهیل و تسریع حمل و نقل مشتریان خود است.

  CILF

  CILF

  از نکات برجسته این نمایشگاه می شود به موارد زیر اشاره کرد :

  نشست سران حمل و نقل دریایی و حمل و نقل بین المللی

  نسشت انجمن قرن 21st جاده ابریشم

  کنفرانس استراتژیک زنجیره ای بندر شنژن در جهان

  اجلاس سران توسعه نوآوری زنجیره ارزش (GVC)

  همایش بین المللی تجارت الكترونیكی و خدمات پس انداز خدمات زنجیره تامین

  نشست فرصت ها و چالش های حمل و نقل ریلی

   

  نمایشگاه بین المللی تدارکات و حمل و نقل بین المللی (CILF) در شهر شنزن چین با حضور حدود 1800 غرفه دار از بیش از 81 کشور در حال برگزاری است.

   

  تازه های صنعت حمل و نقل و لجستیک

  0/5 (0 نظر)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *