مصاحبه با مدیر عامل شرکت چینستان در نمایشگاه هفته تجاری چین

نمایشگاه هفته تجاری جین چینستان
آنچه در این مطلب خواهید خواند
  Add a header to begin generating the table of contents

  در دومین نمایشگاه هفته تجاری چین در ایران علاوه بر  بخش اصلی نمایشگاه ، چند کارگاه آموزشی نیز برای علاقه مندان برگزار شد.

  مدیرعامل شرکت چینستان :

  دردومین هفته تجاری چین کمتر غرفه‌ای وجود دارد که از سوی غرفه‌داران ایرانی برگزار شده باشد ، چرا که شرکت‌های داخلی جهت داشتن غرفه در این نمایشگاه ، ملزم به دریافت تاییدیه از اتاق بازرگانی چین بودند.

  به گزارش سایت سپاهان همراه، شرکت چینستان به عنوان اولین مرکز اطلاعات جامع چین به زبان فارسی ، یکی از معدود حاضران در این نمایشگاه است که علاوه بر برپایی غرفه ، کارگاه های آموزشی را در این نمایشگاه بر گزار کرد. به همین منظور به سراغ کاظم خوشنواز مدیر عامل شرکت چینستان و فرزندش امین خوشنواز رفته و از حال وهوای جشنواره پرسیدیم.

  کاظم خوشنواز درباره این نمایشگاه گفت: در دومین نمایشگاه هفته تجاری چین در ایران علاوه بر  بخش اصلی نمایشگاه ، چند کارگاه آموزشی نیز برای علاقه مندان برگزار شد .

  او اضافه کرد: امسال در این نمایشگاه تبلیغات خوبی در رسانه‌ها صورت گرفت و مسئولان برگزار کننده نیز وعده‌ هایی مانند حضورشرکت های high tech و  صاحبان فناوری‌های برتر چینی در نمایشگاه را داده بودند ولی این امر محقق نشد و اکثر بازدیدکنندگان ایرانی از این موضوع  ناراضی بودند .

  امین خوشنواز نیز که خود از فعالان اقتصادی است درباره دلیل حضورش در این نمایشگاه گفت : ما با این هدف در این نمایشگاه شرکت کردیم که آسیب‌های ارتباطات تجاری دو کشور چین و ایران را شناسایی کرده و همچنین سفر به چین را برای ایرانیان تسهیل کنیم .

  وی افزود : هنوز شرکت های چینی بازار ایران را به عنوان یک بازار متقاضی تجهیزات و کالاهای با کیفیت نمی شناسند و این موضوع  تا حدی به عملکرد تجاری که در گذشته کالاهای نامرغوب را وارد کشور کرده اند باز می گردد .

   

  0/5 (0 نظر)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *