اعتبارسنجی کالا

برای اعتبارسنجی شرکت‌ها و فروشگاه‌های چینی تماس بگیرید.

اعتبار سنجی

همه افرادی که دستی در تجارت بین‌المللی از جمله واردات دارند، تا حدودی با اعتبارسنجی و بازرسی کالا آشنا هستند. از آنجایی که بازرسی کالا و اعتبارسنجی از خدمات مهم ما در سپاهان همراه است، در این مقاله در مورد این خدمت بیشتر برایتان خواهیم گفت.

  • آیا تا به حال تجربه‌ داشته‌اید که از کیفیت کالایی مطمئن نباشید و با شک و تردید آن را خریداری کرده باشید؟
  • یا نگران باشید کالایی که خریداری کرده‌اید، مطابق با محصولی نیست که انتخاب کرده و سفارش داده‌اید؟

چرا نیاز به اعتبارسنجی داریم؟

این فقط مشکل شما نیست، دغدغه‌ی تمام بازرگان‌ها و تُجّاری است که شاید برای اولین بار قصد دارند از یک شرکت یا فروشنده خارجی خرید کنند، اما از صحت و سقم فعالیت و فروشنده موردنظر خود اطمینان کافی ندارند.

طی سال‌های اخیر به دلایل مختلف از جمله هزینه‌های سنگین سفر، آشنا نبودن به بازارهای کشور مقصد، شیوع بیماری کرونا و … امکان خرید حضوری مانند همیشه وجود ندارد و به‌همین دلیل خریدهای اینترنتی و آنلاین به میزان زیادی افزایش یافته است. از همین‌رو اعتبارسنجی و فرهنگ استفاده از آن به عنوان روشی کارآمد برای شناسایی فروشندگان محسوب می‌شود. با استفاده از اعتبارسنجی ریسک معاملات تا حد چشمگیری کاهش می‌یابد و شما می‌توانید با اطمینان خاطر بیشتری خرید خود را در مبالغ بالاتر انجام دهید. 

مزیت‌‌های اعتبارسنجی کالا

یکی از مزیت‌های اسـتفاده از اعتبارسنجی، صرفه‌جویی در وقت و هزینه متقاضیان می‌شود؛ زیرا متقاضیان بدون نیاز به مراجعه حضوری، فقط با استفاده از بستر آنلاین، می‌توانند از این ویژگی استفاده کنند.

چرا می‌گوییم از مزیت های اعتبارسنجی صرفه جویی در زمان است؟ زیرا با استفاده از این مزیت یکی از روش‌های مرسوم سفر به کشور تولید کننده کالا صرفا برای خرید و بازدید از آن شرکت حذف می شود.

انواع اعتبارسنجی

اعتبارسنجی سپاهان همراه

در روش اعتبارسنجی، خلاصه‌ای از فعالیت‌های شرکت چینی به صورت گزارش خدمت شما ارائه داده ‌ی شود.

  • اطلاعاتی از قبیل میزان سرمایه شرکت، حوزه فعالیت، معوقات بانکی و اطمینان از اینکه شرکت ثبت شده است یا خیر؟
  • مجوز تجارت چین دریافت کرده است یا نه نیز به افراد ارائه می شود؟

 اعتبارسنجی این امکان را به شما می دهد تا به صورت غیرحضوری، فروشندگان چینی را مورد ارزیابی قرار دهید. در صورت تمایل می‌توانید اطلاعاتی از قبیل سابقه کاری آن شرکت، گردش‌های مالی، سابقه تجارت‌های خارجی، سوابق مراجعه به دادگاه و هرگونه اطلاعات متعارف و دست یافتنی را ارائه دهیم.

تمامی شرکت‌ها برای راه‌اندازی کسب وکار و فعالیت خود، احتیاج به اخذ مجوز تجارت دارند. اگر شرکتی این مجوز را در اختیار شما قرار داد، به این معنا نیست که آن شرکت صد درصد دارای اعتبار است. ممکن است شرکتی از نسخه جعلی برای جلب اعتماد شما استفاده کند. ما در پروسه اعتبارسنجی، به شما این اطمینان را می‌دهیم که آیا این مجوز واقعی است یا فروشنده قصد فریب شما را دارد.

در نسخه جعلی اطلاعاتی در آن ویرایش می‌شود که صحت آن توسط شما قابل بررسی نیست. مثل نام و تاریخ تاسیس شرکت، دسته‌بندی تجارت‌های قابل انجام، میزان سرمایه شرکت (که معمولا در نسخه جعلی آن را افزایش می‌دهند) و همچنین تاریخ انقضای مجوز و ….

ما به راحتی توسط دفتر همکارانمان که در دفتر چین سپاهان همراه مستقر هستند، صحت و سقم تمامی این موارد را بررسی کرده و نتیجه را به شما اعلام می‌کنیم. همچنین این امکان را داریم تا از اتاق بازرگانی بین‌المللی چین برای شما استعلام بگیریم. فقط کافی است با سپاهان همراه تماس بگیرید تا طی 5 روز کاری از هر نظر شرکت فروشنده کالای شما مورد بررسی قرار گیرد و خریدی اطمینان‌بخش و بی‌دغدغه را تجربه کنید.

اعتبار سنجی شرکت‌های چینی
5/5 - (3 امتیاز)