با خرید از علی بابا و چین میلیاردر شو

خرید . از چین

بیش از 26 سال سابقه و۱۰۰ هزار تن بار حمل شده از چین

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید!

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

از چین چی چی میخوای

خرید عمده ازوب‌سایت علی بابا به آسانی یک تماس!

.

کارشناسان با تجربه

ارسال ۷ تا ۱۰ روز کاری

پرداخت ریالی

۲۶ سال سابقه

پشتیبان اختصاصی

مذاکره با تامین کنندگان

ارسال door to door

امکان بازرسی کالا

قطعات خودرو و موتور سیکلت

ما با داشتن دفاتر در کشورهای ترکیه، چین و امارات به عنوان مبادی اصلی قطعات خودرو و موتورسیکلت در واردات این محصولات با شما همراه خواهیم بود. 

قطعات الکترونیک و دستگاه‌های صنعتی

از بردهای کوچک الکترونیکی تا دستگاه‌های عظیم صنعتی، بخشی از تخصص ما در امر واردات است. تولیدکنندگان کوچک و متوسط، شرکت‌های دانش‌بنیان و کارخانه‌های عظیم نیازمند داشتن ابزار تولید و قطعات آن هستند. زنده نگه داشتن خط تولید در گرو ارتباط با افراد خبره در حیطه‌های مختلف است. 

واردات بدون واسطه از:

  • شیائومی
  • بیسوس
  • جوی‌روم
  • انکر

وارات برندهای:

  • هایک‌ویژن
  • داهوا
  • های‌استریم
  • جو ویژن

به دنبال راهی برای خرید از چین میگردید؟

این کار را برایتان تسهیل کرده‌ایم...

همراهان سپاهان همراه درباره ما چه می‌گویند؟

خانم ناصری مدیرعامل شرکت راستین مهر آریا
بیشتر بخوانید
بسیار از عملکرد شرکت سپاهان همراه راضی هستم با همکاران بسیار خوب در واحدهای مختلف به ویژه واحد حمل خانم ذوالقدر بزرگوار و مدیریت محترم خانم جوانی و خانم حشمتی دوستانی که باهاشون در حال همکاری هستیم و مدیرعامل محترم جناب آقای روحانی بسیار سپاسگزارم بسیار به موقع حمل‌های ما رو انجام دادن به صورت اکسپرس ترخیص‌کالای ما رو انجام دادن سپاسگزارم امیدوارم که مدت‌ها بتونیم با هم ادامه همکاری داشته باشیم
آقای حسن لو
بیشتر بخوانید
اولین باری بود که با سپاهان همراه کار می‌کردم بسته‌هام سالم زودتر از اون چیزی که انتظار داشتم به دستم رسید و من کاملا راضی بودم و خوشحالم از این بابت که با شرکت شما آشنا شدم و امیدوارم همکاری‌های آینده خیلی بهتر بتونه باشه و انشاالله که بتونم همکاری بیشتری با شرکت شما داشته باشم.
آقای مرادی
بیشتر بخوانید
اینجانب حسن مرادی در زمینه لوازم جانبی موبایل فعالیت دارم، حدود ده سال است که با مجموعه بزرگ سپاهان همراه آشنایی و همکاری دارم. همکاری من با این مجموعه در زمینه حمل کالا از دبی و چین است. از مدیریت این مجموعه جناب آقای روحانی و همکاران محترمشون رضایت کامل دارم چون در شرایط سخت و دشوار همیشه در کنار مشتری و تلاش برای ارائه بهترین خدمات به مشتری هستند.
قبل
بعدی

سوالات متداول

ارسال کالا از چین به ایران به دو روش حمل هوایی و حمل دریایی انجام می‌شود که در روش هوایی سرعت ارسال کالا بسیار بیشتر است و از شروع مرحله حمل، 7 تا 10 روز کاری زمان نیاز است.

علی بابا، علی اکسپرس، Global Sources ،Made-In-China TradeKey ،DHgate، DIYTrade، Hi Supplier، HC360...

به دلیل کمبود ارز و اصلاحات ارزی دولت، واردات ۱۴۰۰ قلم کالا به ایران توسط وزارت صمت ممنوع اعلام شد که پوشاک هم جزء همین دسته کالاهاست؛ بنابراین امکان خرید مستقیم لباس از چین و ارسال به ایران به صورت قانونی وجود ندارد.