باید کالاها و فناوری های برتر را از چین خریداری کنیم

آنچه در این مطلب خواهید خواند
  Add a header to begin generating the table of contents

  وزیر صنعت معدن و تجارت:

  باید کالاها و فناوری های برتر را از چین خریداری کنیم

   

  به گزارش روابط عمومی سپاهان همراه به نقل از ایرنا، وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه گشایش نخستین نمایشگاه صنعت خودرو ایران در جمع خبرنگاران گفت: چین دارای فناوری های مختلف است؛ هم خودروهایی مطابق با استانداردهای اروپایی می سازد و هم خودروهایی که کلاس آنها پایین تر است.

  «محمدرضا نعمت زاده» در حاشیه گشایش نخستین نمایشگاه صنعت خودرو ایران در جمع خبرنگاران درباره چرایی گرایش سبد کالایی صنعت خودرو به سوی چین، گفت: در دوران تحریم بسیاری از کشورها مراودات خود را قطع کرده بودند اما چین در این سالها با ما همراهی کرد و در ایران حضور داشت. وی ادامه داد: طبیعی است سازندگان ما برای تامین نیازهای خود به سوی چین حرکت کردند. نعمت زاده گفت: چین دارای فناوری های مختلف است؛ هم خودروهایی مطابق با استانداردهای اروپایی می سازد و هم خودروهایی که کلاس آنها پایین تر است.

  وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: صرف چینی بودن کالاها به معنی نامرغوب بودن نیست و ما باید کالاها و فناوری های برتر آنها را خریداری کنیم؛ هرچند با باز شدن فضای مراودات تجاری فعالان اقتصادی به سوی افرادی می روند که کالاهای ارزان تر و باکیفیت تری ارائه کنند و شرایط بهتری داشته باشند.

   

  0/5 (0 نظر)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *