4 نکته اساسی برای تجارت ایمن با چین

آنچه در این مطلب خواهید خواند
  Add a header to begin generating the table of contents

  4 نکته اساسی برای تجارت ایمن با چین

  سواستفاده و کلاه برداری از افرادی که قصد تجارت در چین را دارند برخی از مواقع به دلیل کمبودآگاهی، مسلط نبودن به زبان چینی یا انگلیسی و … موضوعی آشنا برای بازرگانانی است که اقدام به تجارت با چین می کنند.

   

  به گزارش روابط عمومی بازرگانی سپاهان همراه، در این مقاله سعی شده است تا نکاتی برای شروع تجارت ایمن با چین گردآوری شود.

  ۱- در مرحله اول اطمینان حاصل کنید که آدرس ، شماره تلفن و آدرس ایمیلی که طرف تجاری در فاکتور و لیست عدل بندی کالا در اختیار شما قرار داده به آن شرکت تعلق دارد.

  ۲- پیشینه تامین کننده خود را بررسی کنید . اگر خودتان نمی توانید دسترسی مستقیم به اطلاعات ثبتی شرکت داشته باشید از یک طرف سوم مانند بازرگانی سپاهان همراه بخواهید تا این کار را برایتان انجام دهد. سپاهان همراه با در اختیار داشتن دفاتر بین المللی در شهرهای شنژن و گوانجو می تواند آماده ارائه خدمات اعتبارسنجی به شما عزیزان است.

  ۳- با فروشنده چینی خود قرار ملاقات حضوری ترتیب دهید تا شناختی مستقیم از تامین کننده خود به دست آورید. همراه داشتن مترجم چینی در این قرارملاقات می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند تا اطلاعاتی کامل از ماهیت واقعی فروشنده خود به دست آورید. بازرگانی سپاهان همراه آماده ارائه خدمات مترجم چینی زبان به بازرگانی است که قصد مذاکره با شرکت های چینی را دارند.

  ۴- قبل از بارگیری اجناس خود را معاینه و بازرسی کنید . اگر شما یک خریدار هستید می توانید با سفارش دادن یک بررسی قبل از بارگیری، از خود در برابر کیفیت ضعیف محافظت کنید . شما می توانید از شرکت های بازرسی بین المللی درخواست کنید تا قبل از بارگیری نسبت به بازرسی کالای خریداری شده اقدام کنند.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ایجاد تجارتی ایمن با چین مقاله زیر نیز به شما کمک می کند.

  https://sepahanhamrah.com///4818-2/

   

  0/5 (0 نظر)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *