شروع پرواز های بین المللی به چین از 19 خرداد

پرواز بین المللی به چین
آنچه در این مطلب خواهید خواند
  Add a header to begin generating the table of contents

   

  پرواز های بین المللی به کشور چین از تاریخ ۱۹ خرداد ماه 1399  (8  June  سال 2020) مشروط  به نتایج تست کرونای مسافران پرواز های بین المللی به چین شروع می شود که در آن خطوط هوایی با ترکیبی از اقدامات تشویقی و تنبیهی مواجه خواهند شد. اداره پروازهای غیر نظامی( مسافری) چین در روز پنجشنبه ۱۵ خرداد (4  June) این اصلاحیه‎ را در مورد شروع پروازهای بین‌المللی مسافربری به چین را منتشر کرد.

  اقدامات تشویقی: در صورتی که نتیجه تست کرونای مسافران خطوط هوایی ورودی به چین برای ۳ هفته متوالی مثبت نباشد یا به عبارتی مسافر کرونایی در پروازهای آن بصورت ۳ هفته متوالی وجود نداشته باشد، آن خط هوایی می تواند در هر هفته یک پرواز بیشتر به چین داشته باشد، یعنی در ۲ پرواز در هفته به کشور چین می تواند داشته باشد.

  اما اقدامات تنبیهی بدین صورت است که اگر پس از آزمایش کرونا مسافران پرواز به چین تعداد مسافران کرونایی یک پرواز به ۴ نفر برسد، پرواز های آن خط به مدت یک هفته تعلیق می شود و اگر این تعداد مسافر کرونایی به 10 نفر برسدُ تعلیق پرواز های آن خط هوایی تا ۱ ماه ادامه خواهد یافت.

  طبق اعلامیه اداره هواپیمایی غیر نظامی چین که در روز 12 مارس منتشر شد، هر یک از شرکت های هواپیمایی داخلی چین تنها می‌توانند برای یک مسیر و تنها یک پرواز در هفته داشته باشند؛ در عین حال، شرکت های هواپیمایی خارجی نیز تنها می توانند هفته‎ای یک پرواز و از یک مسیر به چین داشته باشند.

  منبعChina Radio International

  0/5 (0 نظر)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  برای دریافت مهمترین اخبار بازرگانی ایمیل خود را وارد کنید.