سپاهان همراه میزبان شما در صد و نوزدهمین نمایشگاه کانتون

شرکت سپاهان همراه با توجه به جایگاه ویژه نمایشگاه کانتون در تقویم تجارت بین المللی هر ساله در راستای پیشرفت و شکوفایی اقتصادی کشور عزیزمان و خدمت رسانی به تجار و بازرگانان ایرانی حاضر در  نمایشگاه کانتون با برپایی غرفه ای در این نمایشگاه آماده ارائه تمامی خدمات تخصصی بازرگانی به بازدیدکنندگان محترم است.
در نمایشگاه کانتون فیر 2016 بین سالن های B و C در غرفه T72 منتظر و آماده میزبانی از شما عزیزان هستیم.

به گزارش روابط عمومی سپاهان همراه، نزدیک به دو هزار سال پیش، گوانجو محل فرماندهی پادشاهی به نام گوانگ بود و نام امروزی این شهر نیز به معنی شهر گوانگ است؛ شهری که امروزه باید آن را مرکز فرماندهی تجارت بین الملل دانست.

گوانجو بعد از پکن و شانگهای سومین شهر بزرگ چین و قطب تجارت در این کشور به شمار می رود.
این شهر سرسبز که در جنوب چین قرار دارد امروزه به پایگاه بین المللی برای بازرگانانی تبدیل شده که از سراسر دنیا برای تجارت در این شهر حضور یافته اند؛ از معاملات عظیم تجاری گرفته تا خرید و فروش‌های کوچک، هر گونه داد و ستد مالی در این شهر اتفاق می‌افتد و در واقع هر چیزی که به دست بشر قابل تولید است را می توان در گوانجو با قیمتی مناسب پیدا کرد.
شرکت سپاهان همراه با توجه به جایگاه ویژه شهر گوانجو در مبادلات تجاری بین المللی اقدام به تاسیس دفتری در این شهر کرده و با ارائه انواع خدمات بازرگانی و حمل و نقل به هموطنان عزیزمان تمام سعی خود را متمرکز بر این موضوع کرده که بتواند قدمی در راستای توسعه فضای تجاری و رشد منافع ملی کشورمان بردارد.

نمايشگاه صادرات و واردات چین که به نام کانتون معروف شده است از سال 1957 تا به امروز در شهر گوانجو در حال برگزاری است و هر سال در دو فصل بهار و پاییز و در سه فاز در فضایی به وسعت 1 میلیون و 180 هزار متر مربع برگزار می شود.
این نمایشگاه در سال 2015 میزبان بیش از 177 هزار نفر بازدیدکننده خارجی بود که این نمایشگاه را به یکی از شلوغ ترین نمایشگاه های چین تبدیل کرد.

نمایشگاه کانتون با 60 هزار و 228 غرفه یکی از بزرگترین نمایشگاه های جهان محسوب می شود که در سال 2015 گردش مالی 27 میلیارد دلاری را برای کشور چین رقم زد.
شرکت سپاهان همراه با توجه به جایگاه ویژه نمایشگاه کانتون در تقویم تجارت بین المللی هر ساله در راستای پیشرفت و شکوفایی اقتصادی کشور عزیزمان ایران و خدمت رسانی به تجار و بازرگانان در این نمایشگاه حضور فعالی دارد و به ارائه انواع خدمات تخصصی بازرگانی به بازرگانان ایرانی حاضر در این نمایشگاه می پردازد.
در نمایشگاه کانتون فیر 2016 بین سال های B و C در غرفه T72 منتظر و آماده میزبانی از شما هستیم.