نیکول چنگ؛ مدیر فروش داچنگ الکتریکال:

مشتری‌های خوبی به ما رجوع کردند

مصاحبه ی اختصاصی سپاهان همراه با نیکول چنگ

شرکت داچنگ الکتریکتال که بیش از دو دهه است در زمینه لوازم الکتریکی فعالیت می‌کند و بازار خوبی در کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی دارد ، امسال در دومین هفته تجاری چین در ایران شرکت کرده و غرفه‌ای برای معرفی محصولات خود به تجار و صنعتگران ایران تدارک دیده بود .

وی درباره دلیل حضور در نمایشگاه هفته تجاری چین در ایران به خبرنگار سایت سپاهان همراه گفت : این اولین بار است که در این نمایشگاه حضور دارم . این نمایشگاه از لحاظ جایگاه و مکان خوب است و جالب این که در اولین دوره حضورمان ، هیچ مشکلی از جهت برگزاری نداشتیم و مشتری‌های خوبی به ما رجوع کردند.

او درباره حمایت دولت چین از توسعه روابط با ایران گفت : ایران و چین مشترکات فرهنگی زیادی دارند و دولت چین حتی از بخش خصوصی نیز برای برگزاری هفته تجاری چین در ایران حمایت می کند ( به عنوان مثال ، کل هزینه های ما جهت شرکت در این نمایشگاه را نیز دولت چین پرداخت کرده است ) .

او در پایان افزود : ما باید قبل از حضور در این نمایشگاه تبلیغات بیشتری می‌کردیم تا بتوانیم بازدید کننده بیشتری را جذب کنیم و اظهار امیدواری کرد که این نمایشگاه در سال آینده بازدید کنندگان بیشتری داشته باشد .