سپاهان همراه؛ حامی ویژه مراسم اختتامیه جشنواره برترین شرکت های صنایع حفاظتی و امنیتی

به گزارش روابط عمومی سپاهان همراه، شرکت سپاهان همراه به عنوان حامی ویژه جشنواره برترین شرکت های صنایع حفاظتی و امنیتی در آیین اختتامیه و تجلیل از شرکت های برگزیده صنایع حفاظتی و امنیتی حاضر شد و در این مراسم به قدردانی از مشتریان ویژه خود در حوزه دوربین های مداربسته پرداخت.

این همایش که به گفته دبیر آن زاییده تفکرات بخش خصوصی است گامی است برای جمع کردن بزرگان صنف تجهیزات امنیتی و همفکری این بزرگان و برداشتن گامی برای راه اندازی جریان رقابتی سالم میان شرکت هایی که در این صنعت فعالیت می کنند.
در ابتدای این مراسم صادق فیض آبادی رئیس اتحادیه صنف تولید کنندگان وتعمیرکاران تجهیزات الکترونیک وحفاظتی به سخنرانی پرداخت و گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در سال 94 برای حضار ارائه کرد.
همچنین وی در ادامه توضیحاتی در خصوص مطالبات صنفی و نحوه وصول آن ها از طریق اتحادیه از سازمان های دولتی را مطرح کرد.
در ادامه این مراسم، مسعود شنتیائی رئیس هیئت مدیره اتحادیه شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی و عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران نیز به سخنرانی پرداخت و در خصوص وضعیت اقتصادی کشور و آینده بنگاه های اقتصادی در دوران پساتحریم سخن گفت.
در ادامه این مراسم سپاهان همراه از یکی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس به صورت ویژه و با پخش کلیپی از زندگی این جانباز سرافراز تقدیر به عمل آورد.
همچنین شرکت سپاهان همراه نیز به منظور تقدیر و تکریم از مشتریان ویژه خود در حوزه دوربین های مدرابسته و تجهیزات امنیتی در این مراسم به شکل ویژه ای از مشتریان خود تقدیر کرد.