اطلاعاتی مختصر از نمایشگاه کانتون 2016

نمایشگاه واردات و صادرات چین که با نام نمایشگاه کانتون نیز شناخته می شود ، از سال 1957 تا کنون به مدت 59 سال است که در دو فصل بهار و پاییز برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سپاهان همراه، نمایشگاه کانتون تا به امروز عنواین وسیعی مانند: قدیمی ترین ، سطح بالا ترین ، بزرگترین مقیاس ، بیشترین و کاملترین تنوع نمایشگاهی، وسیع ترین تعداد بازدید کننده وخریداران خارجی، بیشترین گردش مالی تجاری در کشور چین و … را به خود اختصاص داده است.
در نمایشگاه کانتون بیشتر از 24 هزار شرکت تجارت خارجی چینی با اعتبار و توانایی مالی بالا و همچنین بیشتر از 500 شرکت بین المللی حضور خواهند داشت.
نمایشگاه کانتوم عمدتا سکویی برای واردات و صادرات با الگوهای گسترده و انعطاف پذیر در کشور چین به حساب می آید. این نمایشگاه در کنار شیوه سنتی مذاکره حضوری و نمایش نمونه کالا به روش های نوین تجارت نیز روی آورده است و فروش محصولات این نمایشگاه در فروشگاه اینترنتی نیز انجام می شود.
فعالیتهای گسترده تجاری از جمله : فنی – اقتصادی و مبادلاتی ، بازرسی کالا ، بیمه ، حمل و نقل ، تبلیغات ، مشاوره و … نیز از جمله فعالیت هایی است که با روش های انعطاف پذیر و مدرن ارائه می شود. تاجران از سراسر دنیا برای تبادل اطلاعات تجاری و گسترش روابط دوستانه در گوانجو حضور پیدا می کنند.
با توجه به نقش و اهمیت نمایشگاه کانتون در تجارت بین المللی چین شرکت سپاهان همراه نیز با حضور در این نمایشگاه آماده ارائه انواع خدمات تخصصی حمل و بازرگانی برای شرکت کنندگان ایرانی حاضر در این نمایشگاه است.
بین سالن های B و C غرفه T72 منتظر شما هستیم.